Anička Slováčková slaví narozeniny: Je jí 25, ale přežila mnohem víc než ostatní

Anička Slováčková se narodila 22. srpna, takže v tento den oslaví 25. narozeniny. Za čtvrt století toho prožila opravdu hodně. Někteří lidé za celý život nepřežijí to, co tato mladá zpěvačka a herečka zažila. Je to silná žena, mohla by být příkladem pro ostatní.

Nejsilnějším testem pro Aničku Slováčkovou byl poslední rok. Trochu se stresovala kvůli problémům, které se děly kolem jejích rodičů.

Zdroj: Instagram

Kromě toho jí ale lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. V tu chvíli se život mladé zpěvačky převrátil vzhůru nohama.

Zdroj: Archiv

Musela bojovat proti rakovině a k tomu bylo potřeba udělat mnoho různých procedur. Měla dvě fáze chemoterapie, po které následovala operace.

Zdroj: Instagram

Po operaci procedury pokračovaly, to se dělalo tak, aby se nemoc nezačala znovu vyvíjet. Následovala chemoterapie a ozařování.

Foto: David Malík

Herečka už má radost, že jí zase začaly růst vlasy. V budoucnu si proto už bude moci sundat paruku při natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Zdroj: Instagram

Za zmínku stojí, že měla 2 paruky. První paruka byla krátká, druhá delší. O druhé paruce fanoušci občas rádi žertovali.

Ale i přes to všechno zůstává Anička Slováčková stále velmi pozitivní dívkou. Tato těžká nemoc ji jen posílila.

Zdroj: Aha! – Petr Novotný, Marek Pátek, archiv TV Nova

Anna Julie Slováčková se rozhodla využít své sociální sítě, aby všem řekla o svém příběhu o boji proti rakovině. Chtěla inspirovat ostatní, aby se také nevzdávali.

Foto: Jiří Černohorský

Dokonce i ve chvílích, kdy je pro ni těžké, se snaží to neukázat a znovu změní svůj postoj na pozitivnější. Může být skutečně příkladem pro ostatní.

Proto přejeme Aničce vše nejlepší a samozřejmě zdraví!

Share