Bára Basiková se rozhodla promluvit o dění: „Jsme v neobyčejně velkém maléru,“ řekla zpěvačka

Mnoho českých celebrit už dobře ví, co je koronavirus na vlastní kůži. Například zpěvačka Bára Basiková se touto nemocí nakazila, svůj názor však nezměnila. Sice řekla, že jsme v maléru, ale pak vysvětlila, co přesně tím myslela.

Už delší dobu se mnozí Češi domnívají, že zpěvačka Bára Basiková zlehčuje hrozbu koronaviru. Na toto téma už mluvila několikrát.

Foto: Martin Přibyl

Zpěvačka sama ví, co je koronavirus, protože byla nemocná. O tom se rozhodla vyprávět na svém blogu.

Zpěvačka začala kritikou vlády a premiéra Andreje Babiše. Vláda podle ní není odpovědná a byla jednoznačně nespokojená s nouzovým stavem.

Zdroj: archiv Blesk

„Jsme v příšerným maléru,“ popsala současnou situaci Bára Basiková.

„Prodělala jsem konečně ten covid, ani jsem o tom nevěděla, tři dny rýma a únava, proti pořádný opravdový chřipce to nic nebylo,“ řekla Bára Basiková.

Zdroj: herminapress.cz

Okamžitě však pojmenovala i spoustu negativních momentů, které v jejím životě nyní jsou. Například teď nemá práci a její syn nechodí do školy.

Situace její dcery je ještě horší, podle zpěvačky řeší existenci. Bára Basiková také uvedla, že v listopadu už má zrušené koncerty a představení v divadlech.

Foto: Petr Kobliha

Podle ní je nyní situace lidí kolem ní strašná, lidé ztrácejí práci, ztrácejí živobytí, všichni se bojí, nevědí, co od budoucnosti očekávat, mnozí už jsou zoufalí.

Zpěvačka je kvůli tomu teď trochu rozhněvaná. Byla by proto ochotna vyjádřit svůj názor společně se stejně nespokojenými lidmi.

Zdroj: YouTube

V médiích se například začalo mluvit mnoho známých osobnosti, kteří s děním nesouhlasí. Podle ní cítí velké napětí v naší společnosti.

Zpěvačka také uvedla, že už brzy bude 17. listopad. Řekla, že by se chtěla dostat do ulic a podle jejího názoru takových občanů jsou miliony.

Share