Barevné proužky na zubní pastě mají překvapivý význam : Nejspíš se budete divit

Nejlepší zubní pasta by neměla pouze dokonale očistit zubní plak od zubů, vybělit je a dezinfikovat. Musí být v bezpečí! Jak se ukázalo, složení zboží, které nyní všichni používají, nechává mnoho přání …

.

Podívejme se blíže na označení na svém oblíbeném hygienickém produktu!

Jak si vybrat zubní pastu Při pohledu na barvu čtverce na zkumavce můžete určit charakteristiky složení pasty.

OZNAČENÍ NA TRUBCE DENTÁLNÍHO PASTU

Zelený čtverec znamená, že pasta sestává téměř výhradně z přírodních ingrediencí. Mimochodem, takové čtverečky lze také vidět na zkumavkách s jinou kosmetikou!

Modrý čtvereček označuje, že pasta obsahuje přírodní i chemické složky. Červené pole označuje přítomnost malého množství nebezpečných chemikálií: tato pasta by se nikdy neměla spolknout!

.

Černá barva čtverečků je nejnebezpečnějším znakem. Škodlivé zubní pasty jsou téměř úplně chemické látky a jsou na trubici označeny takovým odznakem! Výrobci používají toto značení velmi dlouho!

Obzvláště důležité je zkontrolovat dětskou zubní pastu , protože ji děti tak často polykají a čistí si zuby …

.

Vyberte pouze přírodní produkty! Nikdo neví, k čemu v budoucnu povede bezohledné používání nebezpečných chemických látek v domácnosti. Prací prášky, čisticí prostředky, zubní pasta: to vše by mělo být co nejpřirozenější.

Již existují studie, které potvrzují, že takové přípravky pro všeobecné použití jsou běžnou příčinou alergií u dětí a dospělých, astmatických záchvatů, kožních onemocnění různých druhů.

Sdílejte tyto informace se svými přáteli!

.

Nenechte se otravovat nadměrnou chemií. Koneckonců, například, stejná zubní pasta může být vytvořena vlastní rukou a nebude to horší než prodejna ve skutečnosti. Ale rozhodně bezpečné!

.

Share