Během „rozhovoru“ s dcerou Monika Bagárová prozradila několik zajímavých detailů: Očkování a pomoc partnera

Asi před dvěma měsíci se zpěvačka Monika Bagárová stala mladou maminkou. Nedávno přiznala, že zatím neplánuje návrat do práce, její hlavní starostí je nyní její dcera Rumia. Během svého rozhovoru také prozradila některé zajímavé detaily ze života své rodiny.

Na svém Instagramu zpěvačka zveřejnila video, kde mluví se svou malou dcerou. Sebevědomě drží dceru v náručí a jemně s ní mluví.

Zdroj: Instagram

„A co to očkování, bylo to v pohodě?“ ptala se Monika Bagárová na malou Rumii. Bylo tedy jasné, že zpěvačka a její partner Makhmud Muradov nejsou odpůrci očkování.

Zdroj: Instagram

Nepovažují tento postup za nebezpečný a na rozdíl od některých lidí nevidí na očkování nic špatného. Existují jednotlivé skupiny lidí, které se o očkování vyjadřují výrazně negativně.

Zdroj: Instagram

Během rozhovoru s dcerou bylo jasné, že malá Rumia se nevyspala kvůli návštěvě pediatra. Chtěla si proto odpočinout, stejně jako její maminka a tatínek.

Zdroj: Instagram

„A ten taťka, když k tobě vstával a uspával tě, to bylo v pohodě?“ dodala Monika Bagárová.

Zdroj: Instagram

Tak to bylo jasné dvě věci. Za prvé, zpěvačka si užívá mateřství, a proto není ve spěchu se vrátit do práce.

Zdroj: Instagram

A za druhé, bylo jasné, že její partner, bojovník MMA uzbeckého původu, také věnuje pozornost své dceři a pomáhá Monice postarat se o dítě.

Share