„Bez Výměny bych tady v tom ještě nějakou dobu byl“: Co bylo příčinou ukončení vztahu Petry a Filipa v novém dílu Výměny manželek

Po Výměně manželek ve středu mozek mnoha lidí zastavil. Jednačtyřicetiletá manželka Petra bydlí ze svým partnerem Filipem, který je o sedmnáct let mladší. Mají dítě, a to syn Miloš a bydlí v okolí Prahy v Modřanech. Pouhých 10 dní Filipovi stačilo aby jejich milostní vztah se rozpadl.

Zdroj: extra.cz

Natáčení pořadu se uskutečnilo ještě před začátkem koronavirové epidemii na jaře. Účastníci Petra a Filip se do pořadu přihlásili a ten vztah jim trval docela krátce. Pár s malým synem a kamarády pronajímali být v okolí hlavního města.

Zdroj: idnes.cz

A po show už nejsou spolu. Filip to okomentoval tak, že bez té vymění by v tom vztahu by ještě nějakou dobu zůstal, ale muž pochopil, že jeho polovička je příliš závitka na alkoholu…

Zdroj: extra.cz

V pořadu se vypravuje, že Petra pracuje zdravotní sestřičkou v sociálních službách a Filip je autolakýrníkem. Do práce ale žena nechodí, nechává se sedět doma spolu s synem, který má 9 let.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Zatímco Filip má zlomenou kost po posledním konfliktu se svou vyvolanou. Po konfliktu se 26letý muž opil, a způsobil si otřes mozku kvůli čemu dostal do nemocnice. Odtud se snažil utéct, a skočil z druhého patra, a tak má zlomenou nohu.

Zdroj: extra.cz

Největším problémem je závislost Petru na alkoholu. Žena dluží přátelům přes 100 tisíc korun, a místo toho, aby nakoupit něco synovi do školy, si zvolí vodku. “Já přijdu z práce a tady je rozpitá vodka,“ řekl Filip se slzy na očích.

Zdroj: extra.cz

I když Petra ke konci pořadu slíbila, že alkoholu vzdá, tomu její kamarádka Alena nevěří. Podle Aleny v chvíli, když Filip ji řekne o ukončení vztahu, žena se znovu opije.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Výměnou Petře přijela Nikola (26), matka dvou děti. Nikola byla zcela vystrašená z toho, jak to rodina má a nejen kvůli zlozvyku, ale i kvůli tomu jak se malý Miloš v takové rodině roste.

Share