Blogger udělal pro svou babičku velmi mile překvapené: Na toto video není možné se dívat v klidu

Vnuk nabídl babičce, že ta se podívá pod přehoz a na její reakci se nedá v klidu dívat. Ukázalo se, že starší žena nečekaně získala fanoušky po celém světě. A všechno začalo jedním hrubým virovým videem.

Proslavit se na internetu může v dnešní době každý — od školáků se slimem až po vězně. Mezi blogery jsou vidět i babičky.

Takže jedna z nich v 90 letech začala pít kolu a šoty na kameru – a to vše díky vnučce, která ji připojila k internetové realitě.

Druhá dívka se naopak proslavila tím, že přijala životní styl své babičky. Rozhodla se žít tak, jak stará žena žije, a nyní mnoho lidí chce tuto zkušenost zopakovat.

Uživatel TikTok pod přezdívkou stewiez71 a jeho babička šli ještě dál. Tito dva si navzájem přinášejí popularitu, stali se skutečně úspěšným tandemem. Svědčí o tom čerstvé video, které koluje po všech sociálních sítích.

Zdroj: medialeaks.ru

V tomto videu blogger ukazuje, jak stará dáma sedí na pohovce vedle kostkovaného přehozu, který něco zakrývá. Chlap se obrací na babičku:

„Hej, chceš něco vidět?“

A ptá se, jestli ví, co je pod přehozem.

Zdroj: medialeaks.ru

Stařenka zmateně odpovídá, že neví. A pak vnuk konečně odhalí překvapení zvednutím přehozu. Na gauči je spousta krabic a obálek.

Zdroj: medialeaks.ru

Dojata babička doslova ztrácí dar řeči a snaží se vnuka zeptat, kolik lidí ji pozdravuje. A ten odpovídá:

„Dva miliony!“

Na konci videa plačící žena požádá chlápka, aby poděkoval všem fanouškům „z celého srdce“. A on sám v podpisech k videu přiznává, že považuje všechny, kteří ho kontaktovali, za jednu rodinu.

Zdroj: medialeaks.ru

Video na TikToku stewiez71 zveřejnil v úterý 29. září.

@stewiez71

♬ UNDERWATER WONDERSCAPES (MASTER) – Frederic Bernard

O den později video získalo více než tři miliony zhlédnutí.

Fanoušci babičky již vyprávěli příběh, který se dotkl všech videí. Faktem je, že až do června roku 2020 stewiez71 byl prostě jedním z uživatelů ТikТoku a jen občas sdílel video o tom, jak jí, chodí se psem a mluví s babičkou.

Všechno se změnilo, když 2. června chlap ukázal, jak veze babičku na nákupy. V tomto videu starší žena zpívá vnuka, který odmítá své peníze na benzín, a přitom se chová velmi mile.

– Babi, nepotřebuji to, jsem bohatý!

– Já jsem taky bohatá! Tak sklapni.

– Dobře, Miluju tě.

– A já tě miluju, ty bastarde malý.

@stewiez71

Days with GB pt.1 #grandma #grandmother #loveher #fyp #foryou #foryoupage #viral #famous #goviral #love #old

♬ original sound – GB and ME

Video získalo 14,5 milionu zhlédnutí a 2,5 milionu lajků, proslavilo ho i jeho babičku.

Poté celý TikTob byl přeplněný videí od stewiez71 o veselé stařence. Vnuk dokonce fanouškům ukázal, jaká krásna byla jeho babička v mládí.

Zdroj: medialeaks.ru

K podzimu na účet chlapa se podepsalo více než dvou milionů lidí, a 13. září chlap zveřejnil adresu babičky, aby všichni její fanoušci mohli vyjádřit svou lásku k ní dopisy, nebo čím kolib jiným.

Zdroj: medialeaks.ru

Výsledkem tohoto činu bylo nový velmi, ale velmi populární video stewiez71.

Share