Bohuš Matuš a jeho Lucie se netají pohlavím svého dítěte: Zdá se, že proroctví kartářky se splní

V polovině minulého měsíce zpěvák Bohuš Matuš prozradil, že se letos stane otcem. Se svou partnerkou sedmnáctiletou Lucií bude mít své první dítě. Také už znají pohlaví svého dítěte a to už není tajemství.

„Jsem moc rád za holčičku“ řekl Bohuš Matuš pro Super.cz. Ale nejen rodiče kupují oblečení pro budoucího potomka, ale fanoušci chtějí také pomoci.

Zdroj: Blesk

Zpěvák prozradil, že fanoušci si sami Lucii posílají oblečení. Moc se mu to líbí, také se snaží vše připravit na příchod dcery na svět.

Bohuš Matuš je rád, že bude mít právě holčičku. Budoucí tatínek říká, že jeho dcera bude jednoznačně divoká.

Zdroj: archiv B. Matuše

Zpěvák řekl, že mu jeho kartářka prozradila, že se mu narodí buď kluk, nebo divoká holčička. Věří, že se toto proroctví splní.

Zdroj: archiv B. Matuše

Letos v létě se zpěvák a jeho přítelkyně rozhodli zůstat v Česku. Na jedné straně je nejasná situace s koronavirem, na druhé straně Lucie je už v šestém měsíci těhotenství.

Zdroj: Facebook

Na fotografiích mladé dívky zpěváka je vidět její těhotenské bříško. Bohuš Matuš také očekává, že na podzim už začne divadelní sezona.

Zdroj: archiv B. Matuše

„Jsem rád, že už mohu zase zpívat. Teď mě čeká 21. srpna koncert s Magdou Malou na letní scéně Gauč na pražském Výstavišti. Léto mám nabité“ dodal Bohuš Matuš.

Share