Brad Pitt přiznal, co si myslí o skandálu mezi Angelinou Jolie a jeho současnou dívkou

Herec přiznal, že ho současná situace se ženami docela unavila

O románku šestapadesátiletého Brada Pitta s sedmadvacetiletou modelkou Nicole Poturalski se šeptá snad i na Jupiteru. Koneckonců, obyvatelé planety Země, zadržující dech, denně listují ve zprávách o hvězdách v naději, že uvidí nové podrobnosti o vzájemné antipatii k současné vášni Pitta a jeho bývalé manželky Angeliny Jolie.

 

Zdroj: kinopoisk.ru

 

Internetové skandály dvou žen Brada Pitta začaly příspěvkem Nicole Poturalski na Instagramu, pod kterým uživatelé hromadně psali, že tajně nenáviděla Angelinu. Modelka to okamžitě popřela a řekla, že to jsou fámy a šťastní lidé nejsou vůbec schopni nenávisti.

 

 

Fanoušci Jolie samozřejmě nevěřili slovům Pittovy přítelkyně a obvinili ji z neustálého sledování Angelininých sociálních sítí. Fanoušci si také jsou téměř jisti, že Nicole Poturalski na svých sociálních sítích „čistí“ komentáře o Bradově bývalé manželce.

 

Zdroj: sheknows.com

 

Angelina Jolie překvapivě nemá moc lásky k nové milence otce svých dětí. Podle zdrojů je extrémně nespokojená s tím, že Pitt otevřeně odhaluje její osobní život, na který neustále hledí děti celebrit.

 

Zdroj: Youtube.com

 

Ale nejzajímavější v současném milostném trojúhelníku byl názor samotného Brada Pitta na skandály Angeliny Jolie a Nicole Poturalski. Jak řekl herec, v hádkách svých bývalých i současných žen nevidí nic kriminálního. Hollywoodský sexuální symbol chce být jen šťastný a už dlouho ho unavuje být obětí nebo rukojmím veřejného mínění.

 

Zdroj: wonderwall.com

 

„Během tohoto období svého života je Brad šťastný, že našel někoho, kvůli komu se cítí potřebný a milovaný,“ napsal newyorský Us Weekly.

 

Zdroj: mirror.co.uk

 

Share