Buďte opatrné a dávejte si pozor: Ženský horoskop od pátého do jedenáctého října

Astrologové zjistili, kdo bude mít v příštím týdnu milostná dobrodružství

Horoskop pro říjen naznačuje, že druhý podzimní měsíc bude pro všechny znamení zvěrokruhu obtížným a rušným obdobím. Možné jsou zásadní změny v životě, náhlé změny plánů, neočekávaná setkání a obnovení starých vazeb.

 

Zdroj: irkutskmedia.ru

 

Co čeká všechny ženy v příštím týdnu, od 5. do 11. října? Astrologové se podívali n všechny znamení zvěrokruhu:

 

Beran žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Buďte opatrní se svými partnery, protože slova mohou tento týden hrát krutý vtip, jeden špatný komentář může způsobit vážný konflikt a negativitu. Věnujte více času financím a kariéře, naslouchejte své intuici a nezmeškáte svoji šanci a nové příležitosti.

 

Býk žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Pokud chcete radikálně změnit svůj život, vynaložte úsilí. Tento týden bude býk podporován Venuší a Plutem, což znamená, že budou dosažitelné i ty nejnáročnější úkoly. Stojí za to přehodnotit svůj postoj k životu a změnit své chování. Vzdejte se postupného dosažení cíle, buďte rozhodní, podnikněte kroky, které se zdají děsivé a obtížné. Teď záleží jen na vás, zda se situace rozběhne.

 

Blíženec žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Týden bude harmonický a musíte ho strávit s užitkem a potěšením. K tomu stačí naslouchat vodítkům intuice a nebránit se událostem, které nastanou. Zdvořilost, laskavost a empatie budou velmi důležité. V důležitých věcech stojí za to snížit míru stresu a zapojit se do kreativity. Dopřejte si příjemný večer, který vám dodá sílu a pozitivní emoce.

 

Rak žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Astrologové doporučují, abyste v blízké budoucnosti věnovali čas sportu a svému zdraví. Najděte si čas alespoň na procházky a péči o svůj vlastní vzhled – to vás ušetří od podzimní deprese. Nezasahujte do soukromí jiných lidí, i když si myslíte, že máte dobré úmysly – stále to neskončí dobře. Ublížíte sobě i ostatním.

 

Lev žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Před vámi se otevřou nové směry a problémy s výběrem jsou možné. Nejsou vyloučeny pochybnosti o sobě, o milovaném muži, o práci, a dokonce ani o tom, co se stane v příštích dnech. Snažte se nadchnout nebo se prostě nehádat, místo toho si položte otázku, co způsobilo vaši tvrdohlavost. Pokuste se klidně posoudit jakoukoli situaci a využít i dočasné obtíže ve svůj prospěch.

 

Panna žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Tento týden obdržíte silný tok energie, který se zaměří na oblast osobních vztahů. Bude příležitost vyřešit osobní problémy a zároveň neurazit svou vlastní hrdostí ostatní lidi. Některé úpravy pomohou zlepšit milostnou sféru a vrátí se i komunikace, zájem, upřímnost, něha a vášeň. V podnikání mohou nastat selhání, zdržet se důležitých rozhodnutí a uzavírání obchodů.

 

Váhy žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Venuše bude tento týden aktivně podporovat Váhy a očekává se inspirace a dokonce i geniální okamžiky. Bude existovat touha sdílet vnitřní sílu s každým, kdo je poblíž, ale neměli byste být rozrušení, pokud se to někomu nelíbí. Interakce s dalšími lidmi se zintenzívní a bude jasné, kdo je přítel a s kým je nejvyšší čas se rozloučit. Hledejte podobně smýšlející lidi a držte je ve svém blízkém kruhu.

 

Štír žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Budete se chtít skrýt před realitou, ale astrologové nedoporučují podlehnout tomuto chtíči. Uložte své touhy a síly a najděte způsob, jak je obnovit a podpořit. Interní proces vám pomůže vyřešit aktuální problémy. Budete schopni převzít kontrolu nad situací a neztratíte čas melancholií a pochybnostmi.

 

Střelec žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Přílišná emocionalita vás nechá jít s řadou neúspěchů. Začnete nový životní program a stojí za to ustanovit nový způsob vnímání – pevně se rozhodněte, že je čas vzdát se něčeho známého a neperspektivního. Začněte něco nového, využijte všechny dostupné a ověřené zdroje informací. Vyvarujte se tvrdohlavosti a arogance a důvěrné rozhovory s blízkými vám budou prospěšné.

 

Kozoroh žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Týden se stane obdobím zbavování se všeho zastaralého a zbytečného. Vraťte dluhy, včetně karmických, uvolněte svůj osobní prostor, dejte věci do pořádku. U Kozorohů vyjde na povrch mnoho hlubokých problémů, což jim pomůže se jich zbavit. Neměli byste litovat minulosti, zbavte se všech stížností, a to vám dá šanci naplnit váš život novými a úžasnými věcmi.

 

Vodnář žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Čekají na vás odvážné, dlouhé a šťastné změny. Očekává se týden důležitého růstu a stojí za to sestavit seznam plánů na podzim a stanovit nové cíle. Od 5. do 11. října navštíví Vodnáře pesimistické myšlenky, ale musíte najít způsoby, jak se jich zbavit, neměli byste se litovat a stěžovat si na nespravedlnost života. Odvážně se posuňte vpřed a nechte minulost v minulosti.

 

Ryba žena

 

Zdroj: astrozvezda.ru

 

Nadcházející týden přinese rybám mnoho překvapení. Nečekané hovory, osudová setkání a rozhodnutí jsou možná. Vlna změn bude tak silná, že budete muset vytvořit frontu pro vnímání. Snažte se být opatrní a potlačit tlak, protože rychlost událostí může také způsobit potíže – za každé vítězství budete muset něco zaplatit. Svoboda není o tom, že neudržíte své touhy, ale o tom, abyste měli kontrolu nad sebou a svými emocemi.

 

Share