„Byla dobrou matkou jen na fotografiích“: Jaký vztah má Brigitte Bardot se svým synem, kterého nechtěla

Jak nyní žije syn slavné herečky?

Brigitte Bardot je známá po celém světě jako herečka a hvězda filmů A Bůh stvořil ženu, Babeta jde do války, Pařížanka. Jediný syn herečky Nicolas-Jacques Charrier se narodil v roce 1960.

Zdroj: irma-stream.ru

Po rozvodu zůstal syn s jejím bývalým manželem, hercem Jacquesem Charrierem. Sama herečka se poté přiznala, že nikdy nechtěla být matkou.

Zdroj: femmie.ru

Brigitte Bardot potkala herce Jacquese Charriera v roce 1959 při natáčení filmu Babeta jde do války a začala s ním chodit. Brzy herečka zjistila, že je těhotná.

Brigitte chtěla udělat potrat, ale protože potraty byly ve Francii zakázány, žádný z lékařů se neodvážil provést nelegální operaci. Brigitte nezbylo než se vdát za Jacquese Charriera a porodit dítě.

Zdroj: irma-stream.ru

Když si vzpomínala na těhotenství, Brigitte Bardot označila tento čas za nejhorší v životě. „Byl jako nádor, který se mnou živil“, napsala herečka později ve svých memoárech o svém synovi.

Herečka se ze zoufalství pokusila o sebevraždu, ale naštěstí nepodařilo se jí to.

Zdroj: irma-stream.ru

Porod byl doma. Mladí rodiče byli nuceni vpustit jednoho z fotografů a den po porodu bylo pořízeno první focení Brigitte a jejího novorozeného dítěte.

Zdroj: femmie.ru

Když žena podvedla manžela, muž požádal o rozvod a syn zůstal v otcově péči

V roce 1973, kdy Brigitte Bardot bylo jen 39 let, se rozhodla ukončit svou hereckou kariéru. Vzpomněla si na svého syna a pokusila se s ním sblížit.

Zdroj: irma-stream.ru

Bardot začala zvat Nicolase na návštěvu a šťastně s ním pózovala pro obálky časopisů. Byla dobrou matkou jen na fotografiích. Je pravda, že se jim nepodařilo zlepšit vztah. Když bylo Nicolasovi 12 let, začal si trochu zvykat na Brigitte a jednou dokonce oznámil, že chce žít nějaký čas s ní.

Zdroj: femmie.ru

Ale právě v ten den měla Bardot naplánovanou společenskou událost a na svého syna neměla čas. Herečka proto rychle poslala chlapce zpět k otci. Tato událost Nicolase odradila od komunikace s matkou. Ani ji na svou svatbu nepozval.

Zdroj: irma-stream.ru

V průběhu let se jim podařilo vybudovat si dokonce normální vztah. Nicolas navštěvoval svou matku v Paříži a Brigitte navštěvovala svého syna v Norsku, kam se přestěhoval se svou ženou po svatbě. Mají dvě dcery.

Zdroj: irma-stream.ru

Muž pracoval jako model, poté, co se přestěhoval do Norska, Nicolas ukončil kariéru a začal s IT. Hudba je jeho koníčkem.

Zdroj: irma-stream.ru

Na rozdíl od své hvězdné matky nemá muž rád popularitu.

Zdroj: femmie.ru

Když se však novinářům přesto podaří zeptat se Nicolase, proč má napjaté vztahy s matkou, muž odpovídá: „Protože miluje své lachtany a já miluji svou rodinu“.

Zdroj: femmie.ru

A Brigitte Bardot si je jistá, že její syn je ještě velmi uražen a v jeho duši je stále hluboká rána. „Přestože jsme si s Nicolasem už několik let blízcí, náš vztah velmi trpí nedostatkem každodenní blízkosti a porozumění,“ přiznává herečka.

Zdroj: femmie.ru

Share