„Pokusila se použít zdravý rozum“: Restaurace odmítla obsloužit těhotnou ženu kvůli oblečení

Těhotenství může být pro mnoho nastávajících matek spojeno s nepohodlí. V horkém dni většina lidí nosí cokoli, co jim nejlépe vyhovuje, takže budoucí maminka Charisha Rayleigh Gobinová měla v září 2017 na sobě dlouhou sukni a oříznutý top, když vyrazila do restaurace v Marysville ve Washingtonu.

Ale restaurace odmítla obsloužit těhotnou ženu a požádala, aby těhotná žena opustila restauraci kvůli topu odhalujícímu její břicho.

Zdroj: apost.com

Charisha Rayleigh Gobinová byla v sedmém měsíci těhotenství, když došlo k této události. Byl horký letní večer, takže si žena oblékla v oříznutý top.

V rozhovoru pro CBS News, restaurace označila jako důvod odmítnutí obsloužit těhotnou ženu „porušení zdravotního řádu“.

Zdroj: apost.com

Charisha odešla z restaurace a okamžitě zveřejnila příběh na Facebooku.

Příběh se stal virálním a místní obyvatelé slíbili, že už tuto restauraci nebudou navštěvovat. Vedení restaurace se pak omluvilo na své stránce na sociální síti.

Zdroj: apost.com

„Zaměstnankyně pracuje v naší společnosti téměř 20 let. Pokusila se použít zdravý rozum a v žádném případě se nepokusila Carishu ponížit,“ uvedl vedoucí Buzz Inn ve svém prohlášení pro místní média.

Zdroj: apost.com

Zatímco většina lidí byla pobouřena, někteří se postavili na stranu restaurace a tvrdili, že oblečení ženy bylo nevhodné.

Share