Celá krabice malých životů, které nikdo nepotřebuje

V krabici bylo pět drobku… 

Zdroj: optim1stka.ru

Nejprve bylo v krabici pět drobečku, pak jeden z nich zmizel. Jeho si buď někdo vzal k sobě, nebo jeho osud nebyl k němu tak příznivý. Někteří lidé dávali štěňátkům jídlo a vodu, díky čemuž oni zůstali naživu.

Jedna taková srdečná kolemjdoucí byla Julia, která viděla psy na cestě do obchodu a bez dlouhého přemýšlení vzala je všechny do svého domova.

Zdroj: optim1stka.ru

Dívka plánovala dočasně držet štěňata doma, dokud pro ně nenajdou majitele. I když doma u Julie už žije pět koček a jeden pes, uvědomila si, že nechat bezbranné drobky na ulici nelze.

Pro to, aby co nejrychlejí najšli nové majitele pro štěňata, dívka je přivedla do pořádku, a také odstranila parazity a červy. Při hledání nového domova pro zvířata jí pomáhala sousedka Zdena.

Obecně je velká poptávka po štěňátkách, které rostou jako hlídací psi.

Rodina zachráněných pejsku se však plně skládala z dívek. Feneček obvykle nechtějí si brát domu, protože když jsou starší tak rodí. Julia dokonce našla speciální preferenční program pro sterilizaci, ale pro mnohé je to zbytečný problém.

Zdroj: optim1stka.ru

Od chvíle, kdy Julia vzala štěňátka z ulice, se jí podařilo najít dobou pro pouze polovinu z nich a dva zatím čekají, až pro ně přijedou noví majitelé.

Dívka umístila reklamy ve skupinách pro zvířata na sociálních sítích a na Avito, ale zatím žádné odpovědi.

Drobky jsou každým dnem starší a větší a není snadné pro ně najít nový domov. Je dobré, že Julii pomáhá jeje sousedka. Ženy se nevzdávají a s nadějí čekají na telefonáty od nových majitelů.

Zdroj: optim1stka.ru

Share