Česká Barbie znovu zvětšila svůj dekolt: Gabriel Jiráčková na reoperaci vyrazila na Slovensko

20letá česká Barbie Gabriel Jiráčková, která je známá pod přezdívkou Lolo Ta Bella má silikonové prsa velikosti 8. Nedávno se znovu rozhodla o jich zvětšení, kvůli tomu odjela do Slovenska, kde ji chirurgové udělají prsa velikosti 10.

Reoperaci měla na bratislavské klinice. Tam i dlouhodobě jezdí na kosmetické úpravy svého obličeji. Většina lékařů nedoporučuje ženám podruhé zvětšovat prsa, ale česká Barbie vysvětlila, že bylo to pro ni nutné.

Zdroj: instagram.com

“Reoperace mi byla lékařem přímo doporučena, jelikož mi během tři let od mého prvního zákroku prsa výrazně poklesla,” uvedla Jiráčková.

Podle slov Barbie, má moc elastickou kůži, kvůli tomu silikonový implantát pod žlázou klesl její prsa dolu. Gabriel dokonce i chtěla zmenšit prsa, ale doktor řekl, že to ji žádným způsobem nepomůže.

Zdroj: instagram.com

Kvůli tomu vyřešil, že dá větší implantát pod sval, kvůli tomu prsa Barbie budou lépe držet. Operace byla opravdu dlouhá, celých 1,5 hodiny plasticky chirurg upravoval prsa mladé Barbie.

Po operaci cítila bolesti, ale teď se cítí moc dobře. Po operaci je už doma, kde se nemůže moc často pohybovat a dokonce i zvedat ruce nad úroveň prsou. Její oblíbený fitness je pro Barbie zakázány na dva měsíce.

Zdroj: instagram.com

Share