„Česká republika mě nemá ráda“: Pavlína z MasterChefa byla neoblíbená už ve školním kolektivu

Stačilo 25 leté Pavlíně Lubojatzky se zúčastnit populárního pořadu MasterChef, tak dívku začalo nenávidět cele Česko. Ale pro naši hrdinku není to poprvé, nebyla oblíbená už ve škole.

.

Nová vlna nenávisti k dívce začala ve středu 6.května na MasterChefu, kde Pavlína vyhrála výzvu. Kvůli tomu začala spolupracovat se známou značkou bageterie

.

V poslední době Pavlína velmi zhubla. Se svým manželem Martinem začala nový, zdravý životní styl. Dívka nemůže ani představit, že na své svatbě bude tlustá.

.

Pavlína cely svůj život měla tlustou postavu. Ve škole ji hodně posmívali. Nosila velikost XXL. Dívku to velmi trápilo, ale nechtěla se měnit.

.

Zhubnout se rozhodla až potom, co vystudovala vysokou školu. Měla pro to úžasnou motivaci, vždy v kolektivu byla neoblíbená a také outsider. Dívka chtěla všem dokázat, že se muže rychle změnit.

.

Ve dnešní době můžeme říct, že se Pavlíně všechno začíná dařit. Má štíhlou postavu, vyhrála soutěž v MasterChefu, díky ni teď má i práci.

.

“Všechny své nedostatky jsem už dávno přijala. Zamakala na sobě a nevymlouvala se”, – říká Pavlína na své sociální sítě.

.

Ale někteří lidé její houževnatost a její velké ambice nesnášejí. Na sociálních síti má spoustu negativních komentářů, ale na nich nijak nereaguje.

.

“Neberu k tělu všechny názory lidi. Píšou mně, že musím zemřít od koronaviru, a že mě nenávidí cele Česko. Už dávno to nevšímám”, – uvedla kuchařka na Instagramu.

Share