Chlapec silně urazil uklízečku. Rodiče přišli s geniálním trestem pro syna

Rodičovství je komplexní kontinuální proces. Mnoho rodičů se zcela oddává svým potomkům. Z nich se často můžou stát skuteční egoisté. Ostatní se však učí, aby respektovali každého bez výjimky. Jeden teenager ale musel zametat ulici celý týden. Rodiče se tak neobvyklým způsobem rozhodli učit chlapci lekci za urážku uklízečky.

Zdroj: Pixabay.com

Práce

Příběh začal jeden podzimní den. Listí hodně padalo a uklízečka hrabala spadané listí do malých hromádek, odvedla k nim kolečko a odešla. Tato žena pracovala ve dvoře velmi dlouhou dobu. Téměř všichni místní ji znali. Pracovala pomalu, ale nikdo si na to nestěžoval. Faktem je, že žena měla několik zdravotních postižení a při chůzi velmi kulhala.

Zdroj: Pixabay.com

Zábava

Uklízečka se vrátila ke své práci, ale viděla, že celé listí je roztroušeno po dvoře. Ke kolečku přišli chlapci ve věku 7-10 let a otočili ho. Jeden chlapec popadl koště a začal listí ještě více rozhazovat.

Zdroj: Pixabay.com

Uklízečka se snažila s mladými chlapci promluvit, ale prostě ji neposlouchali. Smáli se té ženě a vyplazovali ji jazyk. Obecně se chovali mimořádně nevhodným způsobem. Pak mladí chlapci utekli.

Pomoc

Jeden muž vyšel ženě na pomoc. Věděl, jak je pro ni těžká práce, a za každou cenu ji bude podporovat. Žena mu řekla, že prostě zapomněla vzít pilulku, a proto byla nucena odejít. Vrátila se, a tam strašný nepořádek.

Rodiče

Po několika minutách se rodina přiblížila k uklízečce. Máma a táta vedli jednoho z chlapců který obrovský nepořádek způsobil. Rodiče se omluvili za chování syna a přinutili ho, aby se této ženě omluvil také on. Chlapec to udělal velmi rychle.

Zdroj: Pixabay.com

Trest

I přes lítost byl mladý muž nucen znovu provést veškerou práci uklízečky. Několik hodin shromažďoval všechno popadané listí, vložil jej do kolečka a odvezl jej do koše. Rodiče celou dobu seděli a sledovali práci svého syna. Nechtěli, aby je oklamal. Proto se rodiče rozhodly, že budou pozorovat práci svého dítěte na vlastní oči.

Zdroj: Pixabay.com

Trest zde však nekončil. Táta chlapce odešel do obchodu a koupil pro svého syna koště. Celý týden pak chlapec musel očistit dvůr od listí. Muž poznamenal, že jen úcta k práci ostatních lidí ho může učinit spravedlivým člověkem. Chlapec v prvních dnech práce neposlouchal, ale pak se stal mnohem flexibilnějším. Pochopil důležitost úklidu a práce. Uklízečka tomuto mladému muži bez problémů odpustila.

Share