„Já ještě nechci být odepsaná. Mám v sobě tolik života,“ promluvila Shannen Doherty o rakovině ve čtvrtém stádiu

Hollywoodská herečka i nadále bojuje s rakovinou ve čtvrtém stádiu.

Shannen Doherty na začátku roku prozradila, že se jí vrátila rakovina.

49letá hvězda ze seriálů Beverly Hills 90210 poskytla časopisu Elle upřímný rozhovor, ve kterém uvedla, že její nemoc je nevyléčitelná, a řekla, jak v současné době probíhá její léčba.

Shannen uvedla, že první známkou návratu onemocnění po dvou letech remise byla silná bolest zad.

Zdroj: tsn.ua

„Nebylo to: Sportovala jsem a trochu to bolí. Bylo to: Pane Bože, jak je bolestivé!“ vzpomněla si herečka.

Poté tomografie potvrdila, že herečka měla relaps a byla jí diagnostikována metastatická rakovina, co znamená, že některé maligní nádorové buňky přežily a pronikají do její páteře a mohly by později ovlivnit mozek, plíce a játra.

Podle herečky neustále užívá hormonální léky, aby tento proces oddálila.

Zdroj: tsn.ua

Nemocná Shannen se nyní snaží co nejvíce si užít jednoduché chvíle, včetně schůzek s přáteli, hraní se psem, práce na zahradě.

Americká herečka také uvedla, že má v plánu napsat dopisy a natočit videa pro své blízké, kteří je uvidí po její smrti, ale zatím se k tomu nemůže přinutit.

Zdroj: tsn.ua

„Jsou věci, které musím říct své matce. Chci, aby můj manžel věděl, co pro mě znamená. Ale kdykoliv na to dojde, přijde mi to hrozně definitivní. Jako kdybych už odcházela, ale to já ještě nedělám. Je to pocit konce.

Cítím se jako velmi, velmi zdravý člověk.Je těžké tady pomyslně všechno dořešit a dokončit, když máte pocit, že budete žít ještě 10 nebo 15 let.

Každý člověk s rakovinou v tomto stádiu se s tím potýká. Ostatní už vás odepsali, ale já ještě nechci být odepsaná. Mám v sobě tolik života,“ řekla Shannen.

Poprvé jí diagnostikovali rakovinu prsu v roce 2015 a o dva roky později došlo k remisi.

Zdroj: tsn.ua

Během této doby se herečce podařilo provést rekonstrukci prsou a vrátit se do práce.

Share