Co se dá dělat s lógrem z kávy: Užitečné triky pro domácnost

Na dně hrnku zůstává skutečný poklad!

Kdybyste jen věděli, čeho je kávový lógr je schopný! Ano, představte si to! I poté, co jste si uvařili kávu. To, co zbylo na dně vašeho hrnku, je skutečný poklad.

Zdroj: lyubopytno.fun

Zde je několik příkladu použití lógru z kávy:

Pro vykoupaní psa

Smíchejte trochu lógru s šamponem nebo mýdlem a vykoupejte ho jako obvykle. Tento jednoduchý nástroj pomůže se zbavit blech. Jen se ujistěte, že při koupání váš mazlíček nelízl směs kávy a mýdla-je to škodlivé.

Zdroj: vashipitomcy.ru

Pomůže se zbavit pytlů pod očima

Smíchejte lógr s nějakým olejem (například olivovým) a položte tento zázračný lék pod oči. Pak jemně opláchněte studenou vodou.

Zdroj: expertology.ru

Urychluje růst vlasu a také děla vlasy lesklé

Sníte o dlouhém opletení a vlasy tvrdohlavě nechtějí růst? Při sprchování jednoduše po dobu pár minut vtírejte kávový lógr do pokožky hlavy. Pak můžete použít šampon.

Zdroj: pinterest.com

Telový peeling

Lógr také pěkně změkčuje pokožku. Káva je bohatá na antioxidanty, což je užitečné pro péči o pleť. Udělejte si tělový peeling.

Zdroj: pinterest.com

Káva nejen jako chutný nápoj

Při přípravě guláše můžete přidat kapku kávy. Za prvé, to dává masu pikantní chuť a vůni. A za druhé, maso bude měkčí.

Zdroj: kylinariya.ru

Skvělý osvěžovač vzduchu

Zbytky kávy umístěné v nějaké nádobě a umístěné například v ledničce nebo kuchyňské skříňce jsou skvělým osvěžovačem vzduchu. Vůně bude báječná! A hlavně žádná chemie!

Zdroj: pinterest.com

Použijte lógr z kafe jako hnojivo

Je ti skvělou náhražkou hnojiva. Může pomoci zlepšit odvodnění a obsah vody v půdě. A pokud ji jednoduše posypete na půdu, určitě se zbavíte škodlivého hmyzu.

Zdroj: pinterest.com

No, co? Teď jste se přesvědčili, že to, co zůstává na dně vašeho hrnečku, není vůbec odpadní materiál? Využijte našich tipů a buďte zdraví.

Zdroj: lyubopytno.fun

Share