Číslo jejich lásce nebrání: Věkový rozdíl přes 30 let není žádný problém pro tohle manželství

Tento muž a žena tvoří neobvyklý manželský pár. On je mladý a milý muž, ona je rozvedená žena se dvěma dospělými dětmi.

Peter poprvé uviděl Zuzanu ve věku 16 let. Žena byla známou jeho matky a učila španělštinu. Měla obyčejný vzhled a průměrný příjem. Žena neměla jasnou krásu ani obrovské bohatství.

Zdroj: ukr.media

Ale Peter vnímal Zuzanu jako atraktivní ženu a téměř okamžitě se do ní zamiloval. Ten chlap se ale neodvážil přiznat své pocity a bál se obrovského rozdílu ve věku (to je až 33 let).

Peter skrýval svou lásku, ale pak se zapsal do kurzu španělštiny. Chlapec neměl rád cizí jazyk, ale jeho cíl byl úplně jiný. Chtěl být jen blíže k Zuzaně.

Zdroj: youtube.com

Když mu bylo 18 let, vyznal kluk svou lásku. Zuzana byla překvapená, ale neodmítla zamilovaného chlapa a požádala ho, aby jí dal čas na přemýšlení. Žena se bála reakce příbuzných.

Ale když kluk dosáhl věku plnoletosti, 19letý Peter a 52letá Zuzana se vzali. Děti ženy to schválily, ale ostatní příbuzní byli proti tomu. Ale pár se rozhodl najít své štěstí.

Zdroj: youtube.com

Zuzana a Peter jsou spolu šest let a v jejich rodině nejsou žádné zásadní rozdíly. Tři roky po svatbě se páru narodilo náhradní dítě. Pár je šťastný.

To opět dokazuje, že v životě existuje místo pro skutečné a upřímné pocity, které mohou vzniknout v rozporu se stereotypy a veřejným míněním.

Share