Tři oříšky pro Popelku: Jak vypadají herci už téměř po půl století od premiéry nejslavnější české vánoční pohádky

Už je to 47 let od premiéry legendární české vánoční pohádky. Jak vypadají dnes herci z pohádky Tři oříšky pro Popelku, kteří ve filmu hráli hlavní role?

Zdroj: joinfo.ua

V době natáčení filmu měla československá a česká herečka Libuše Šafránková pouhých 20 let. Je jí nyní 67!

Zdroj: prozeny.cz

Bohužel nyní populární herečka téměř nehraje ve filmech. V roce 2014 jí byla diagnostikována rakovina plic. Operace byla úspěšná, ale onemocnění významně ovlivnilo kvalitu života herečky.

Herečka je od roku 1976 vdaná za herce Josefa Abrháma, od kterého má dospělého syna. Fanoušci herečky věří, že se jí podařilo překonat rakovinu a že se brzy objeví na veřejnosti a okouzlí každého sladkým úsměvem.

Zdroj: joinfo.ua

Pro československého herce Pavla Trávníčka znamenala pohádka Tři oříšky pro Popelku první větší filmovou roli.

Pavlovi už bude 70 let. Kromě hereckého talentu má muž také hudební talent. Vyrostl v kreativní rodině, a proto nikoho nepřekvapuje skutečnost, že Pavel krásně zpívá, hraje na trubku a klavír.

Zdroj: joinfo.ua

Pavel byl ženatý čtyřikrát a jeho poslední manželka je o několik desítek let mladší než on. Přestože herec nehraje ve filmech, stále zůstává oblíbeným favoritem lidmi z různých zemí světa.

Zdroj: joinfo.ua

Trávníček je velmi šťastný člověk! To je pravděpodobně důvod, proč úsměv 69letého pohledného muže stále přitahuje pozornost žen všech věkových skupin!

Roli Popelčiny nevlastní a zlé sestry Dory měla herečka Dana Hlaváčová. Tehdy bylo jí už 28 let!

Zdroj: joinfo.ua

V její filmografii není ani 20 filmů. Dana má nyní 75 let a žije v Praze. Jen málo lidí ví, že herečka hrála v pohádce během těhotenství.

Zdroj: prozeny.cz

Share