Dara Rolins podstoupila operaci nosu na Ukrajině: zpěvačka chtěla volně dýchat

Mnoho zpěváků a herců nemá během epidemie koronaviru mnoho práce. Na druhou stranu ale mají podstatně více volného času. Tak slavná zpěvačka Dara Rolins se rozhodla využít tento čas užitečně. S největší pravděpodobností kvůli zdravotnímu stavu podstoupila plastickou operaci nosu.

S největší pravděpodobností šlo o opravný zákrok, protože zpěvačka už v minulosti podstoupila operaci nosu.

Zdroj: Instagram

Jedním ze zajímavých faktů, které o zpěvačce málokdo věděl, je, že má špatnou průchodnost nosních dírek. Pro zpěvačku je to velmi vážný problém.

Zdroj: Instagram

Dara Rolins se rozhodla, že své rozhodnutí médiím a veřejnosti vysvětlovat nebude. Podle ní jsou několik lidí, kteří znají skutečné důvody, proč to udělala a ostatní nemusí vědět.

Všem ostatním „odborníkům“ na Daru Rolins doporučila, aby své úsilí uplatnili tam, kde po nich bude poptávka.

Zdroj: Instagram

S největší pravděpodobností by nikdo nevěděl, že zpěvačka byla na operaci, kdyby nebyl snímek, který zveřejnil na svém instagramovém profilu ukrajinský plastický chirurg.

„S nejkrásnější a nejkouzelnější šťastnou dámou s novým nosem,“ napsal renomovaný chirurg Maxim Ivanchuk.

Zdroj: Instagram

Operace proběhla ve městě Vyšneve pod hlavním městem Ukrajiny Kyjevem. Chirurg dostal také od Dary Rolins podepsané říjnové číslo česko-slovenského vydání Vogue.

Zdroj: YouTube / 7PADU

Dara Rolins se nikdy netajila tím, že využívala služeb plastických chirurgů. Kromě operace nosu měla také operaci prsou a také čas od času používá injekce botoxu.

https://www.instagram.com/p/CGp0wcKJlen/

Share