„Dávej pozor na mimi“: Takový dojemný vzkaz nechal porotce MasterChef Česko Radék Kašpárek před tím, než šel na operaci

Zda uvidíme novou řadu MasterChef nyní zůstává záhadou. Šéfkuchař Radek Kašpárek skončil v nemocnici a musí být operován.

Zdroj: youtube.com

ŽivotvČesku.cz informovalo, že šéfkuchař, jehož restaurace je už několik let držitelem michelinské hvězdy, nyní leží v nemocnici a v nejbližší době podstoupí operaci páteře.

Zdroj: instagram.com

Jak pak upřesnil Kašpárek v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz. poslední dobou měl v zádech hrozné bolesti. To vlastně stalo příčinou nutnosti vyšetření. Po provedených analýzách byla naplánována operace, která se uskuteční dnes. O výsledcích bude známo později.

Fanoušci šéfkuchaře se tuto zprávu dozvěděli z jeho stránky na sociální sítí Instagram, kde sdílel fotografii v masce a na pozadí byl vidět rentgenový snímek.

Zdroj: instagram.com

Pod fotkou Radek napsal, že má dnes operaci. Nezapomněl ani na manželku, která je nyní těhotná, na fotografii ji napsal vzkaz „Dávej pozor na mimi“ a přidal emotikon.

A jeho manželka mu dnes ráno také zanechala dojemný vzkaz, kde ukazuje své roztomile kulaté bříško.

Zdroj: instagram.com

Na stránkách programu MasterChef bylo uvedeno, že se natáčela nová série, ale kvůli zdravotním problémům Kašpárka natáčení bylo dočasně zastaveno. Není známo, kdy bude natáčení pokračovat. Naše redakce ale chce popřát vynikajícímu kuchaři úspěšnou operaci a rychlé zotavení.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZDRAVOTNÍ STAV OTCE MAROŠE KRAMÁRA SE ZHORŠIL: HEREC SKONČIL V NEMOCNICI

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE ŠAFÁŘOVÁ UKÁZALA SVOU DCERU NA INSTAGRAMU: JAK TEĎ VYPADÁ HOLČIČKA

Share