Děti nedokázaly přemluvit rodiče na opravu jejich bytu, a tedy je poslaly na odpočinek: Po návratu oni nepoznali vlastní domov

Rodiče, kteří měli dostatek času si s dětmi popovídat, vyslechnout je a obejmout, si mohou i ve stáří být jistí, že děti budou slušní lidé. Každá minuta lásky a podpory se vrací k rodičům a mnohonásobně se zvyšuje.

Stalo se tak v rodině, kde rodiče bydleli v bytě, který postupem času stále více ztrácel svůj vzhled. Oprava byla nutná, ale rodiče se snažili dětem pomáhat, jak jen mohli a na sebe a svoje bydlení úplně se vykašlali.

Zdroj: optim1stka.ru

Dárek

A tak se odehrálo 30 let společného života, jako dárek děti věnovaly mamince a tatínkovi plavbu po moři. Cestovat — opalovat se a podívat se na svět – co jiného si lidé přejí, když už začali stárnout, ale stále mají chuť do života?

Maminka s tatínkem nevěděli jen jedno: zájezd byl jen malou částí daru. Během jejich odpočinku se děti rozhodly důkladně zrekonstruovat rodičovský byt.

Zdroj: optim1stka.ru

Vzhledem k tomu, že přístup tam měli neustále, stavební materiály se jim podařilo objednat ještě před odjezdem, stejně jako naplánovat veškerou práci. A tady je vše potřebné dodáno, vybaleno, povinnosti rozděleny mezi děti.

Pracovní plán

Nejhůře vypadala kuchyně. Spotřebiče a nábytek už dlouho vyžadovaly výměnu. Několik kuchyňských skříněk, starý sporák a stůl byly v hrozném stavu. Domácí spotřebiče rodiče nepoužívali, maminka dokonce pračku odmítala.

Zdroj: optim1stka.ru

Bratři se zabývali vyvezením starého šrotu a sestra komunikovala s odborníky-zámečníky. Budoucí nábytek si děti měly instalovat samy.

Kuchyňské stěny byly vyrovnány a vysušeny, vyměněny okna za moderní, na podlahu byla položena laminátová podlaha.

Zdroj: optim1stka.ru

V ložnici vydržel diskrétní styl. I okenní otvor se zvětšil, ložnice byla světlá a vzdušná.

Po dovolené

Rodiče se samozřejmě rozbrečeli, když viděli nový interiér. Po krátké době zničený byt se proměnil v moderní, čistý a elegantní. Veškerá technika funguje, všechno je nové.

Zdroj: optim1stka.ru

Naštěstí maminka souhlasila s pračkou a mikrovlnnou troubou – skoro hned se naučila je používat a teď s jejich pomoci ušetří spoustu času.

Jediné co děti nepořídili do bytu svých rodičů je televize. Oni se rozhodli že by oni sami si měli vybrat právě tu televizi, která se jím bude líbit nejvíce.

Zdroj: optim1stka.ru

Share