„Děti sledovaly pád kotě z osmého patra dolů a smály se“: Pak ho našla dívka

Dnes je kočka Timoshka obklopena láskou a péčí své majitelky Tamary Mazitové, která před čtyřmi lety udělala vše pro to, aby kotě zachránila před smrtí. Chudák se stal obětí krutých her dětí, které shodily malé zvíře z osmého patra.

V tu chvíli vedle domu procházela dívka, která uviděla kotě ležící v kaluži krve. Slyšela také nadšené výkřiky dětí: „Doletělo? Živé?“, které se nesli shora.

Zdroj: mimimetr.me

Dívka si všimla, jak koťátko se otřáslo a tiše zachroptělo. Opatrně zvedla zvíře ze země a okamžitě zkontaktovala Tamaru, která ho rychle odnesla na kliniku.

Kotě se dusilo krví, takže veterináři mu nejprve pročistili nos a pak dali tlapky do sádry. Příštího dne šla Tamara se zvířetem na jinou kliniku. Během vyšetření se ukázalo, že jednu tlapku mělo v sádře na otevřené ráně, což způsobilo, že začala hnisat.

Zdroj: mimimetr.me

Zatímco doktoři odstraňovali z tlapek sádru a hnis, koťátko leželo nehybně. Jeho tláply a ocas byly zlomené.

Léčba zvířete trvala mnoho měsíců. Kotě často plakalo ze silné bolesti, mělo horečku. Když kotě začalo hýbat tlapkami a potom dokonce udělalo první kroky, štěstí Tamary neznalo hranice. Zvíře bylo šťastné a sámo se pokoušelo skákat a běhat.

Zdroj: mimimetr.me

Stav Timoshky se postupem času významně zlepšil, ale zůstal invalidou a stále kulhá. Kromě toho je jeho čelist mírně posunuta na stranu. Kočku adoptovala Tamara, která je šťastná, že dokázala zachránit život zvířeti.

Navzdory obtížné minulosti žije Timoshka radostným životem a obklopený láskou a péčí.

Zdroj: mimimetr.me

Share