Díky těmto 5 trikům vaše parfémy vydrží dlouho a s božskou vůní : Jak zvýšit stabilitu parfému

Výběr parfému, který vám vyhovuje, je pouze 50% úspěšný. Stejně jako krásné oblečení musí být vůně schopna správně se nosí. Nezáleží na tom, zda je to drahé nebo levné, musí se používat rozumně.

Koneckonců, bezmyšlenkové nafouknutí spotřebovává pouze váš oblíbený parfém a může dokonce změnit zvuk vůně tak, aby ostatní zůstali daleko od vás.

Diky nim parfémy vydrží dlouho a božsky vonící.

Vyberte si produkty z jedné řady:

Chcete-li, aby váš parfém zněl tak, jak by měl, vyberte tělové krémy a deodoranty, ať už podobné vůně nebo neutrální.

Žádný jiný zápach by neměl konkurovat vašemu nádhernému parfému. Ideální, pokud vaše antiperspiranty a krémy neobsahují vůně.

Pro zvýšení vůně můžete samozřejmě použít parfémový krém stejné značky a linie jako parfém pro tělo.

Každá vůně má svůj vlastní čas.

Není divu, že parfémy rozdělují vůně na denní a večerní, zimní a letní. Proto je velmi důležité dodržovat načasování parfémů.

Ve dne a v teplém období se doporučuje dávat přednost lehkým parfémům. Ale během večerních výletů a při nástupu chladného počasí můžete klidně aplikovat mdlé nasycené vůně vlakem.

Pouze na čistou pokožku!

Mnoho lidí si obléká parfémy na oblečení, říkají, takže vůně vydrží déle a zní lépe. Pravidlo je však jedno – platí pouze pro čistou pokožku.

Ano, kožešiny, vlna, prádlo a bavlna nejlépe zapáchají a kožich dokáže aroma uchovávat asi rok. Pokud tedy používáte různé parfémy, je lepší je oblékat, aby se nedostala nepochopitelná sladká vůně.

A specializované parfémy musí být přísně aplikovány na kůži. Koneckonců jsou odhaleny s přihlédnutím k individuálním charakteristikám, a proto znějí jinak.

A mastné složky v nich mohou barvit světlou tkáň.

Neotírejte parfémy

Nejčastější chybou je tření parfémů. Například naneste na zápěstí, otřete mezi oběma rukama a chodte po krku. Takže zničíte jedinečné molekuly složení parfému.

Aplikujte jej pouze sprejem, lehkým dotykem prstu nebo vatovým tamponem, je-li parfém pevný.

Aplikujte parfém na určité body.

Chcete-li se parfém otevírat nejlépe, aplikujte ho na určité body, kde je zvýšena pulsace. Toto je oblast za ušima, na zápěstí a na ohybu loktů.

Jen nedávejte olejové parfémy za uši, protože existuje mnoho potních žláz, které mohou narušit aroma.

V chladném období se parfémům doporučuje aplikovat parfém na zadní část krku. Tam vůně trvá nejdéle a je silně cítit na přeplněných místech. Ale v létě se této zóně nejlépe vyhneme, aby v žáru aroma neznělo příliš rušivě.

A samozřejmě, vlasy. Parfém aplikujte nejen na ně, ale na hřeben. Koneckonců, parfémy jsou schopné vyschnout vlasy. Nebo použijte speciální opar na vlasy vaší oblíbené značky.

Před nasazením šperků naneste parfém: mohou snadno oxidovat, což kazí nejen jejich vzhled, ale také změní zvuk vůně.

Parfém se nejlépe udržuje na mastné pokožce. Proto před jejich použitím nebude zbytečné zvlhčovat pokožku krémem nebo krémem s neutrální vůní.

A pro parfémování šamponu nebo krému jsou nejlepší olejové parfémy – stačí do lahve přidat několik kapek tekutiny. Takže mytí vlasů se změní v potěšení.

A budete postupovat podle pravidel použití parfému?

Share