Dítě na podlaze a telefon v ruce: žena na internetu dostala stovky komentářů

Tuto matku se svým dítětem vyfotili na letišti v Coloradu. Jakmile fotografie se dostala do sítě, lidé okamžitě začali s agresivními komentáři k ženě.

Zdroj:odnaminyta.com

Na obrazku Američanka Molly Lansing sedí a drží telefon, ale ne dítě. Dítě v té době leželo na podlaze. Poté přijde na mysl jen negativní. Uživatelé Facebooku tedy začali psát: „nechutná matka“, „hloupá žena“, „takovou matku by měli zbavit rodičovských práv.“

A není vůbec divné, že došlo k takové reakci společnosti. Koneckonců, která normální matka by dala kojící dítě na tenkou plenu a na podlahu, zatímco ona sama by se bavila s někým na telefonu?

Máte pravdu, nikdo to nedělá. Ale možná se někdy lidé mýlí a první dojem není vždy pravdivý?

Molly si nevšimla, že ji natáčejí. Už se o tom dozvěděla ze sociální sítě, když sama viděla tuto fotografii. Žena pochopila, jak to vypadá zvenčí, a rozhodla se situaci vyjasnit.

Zdroj:odnaminyta.com

Chtěla všem říct, že není tak špatnou matkou, jak všichni píšou. Lansing tedy našla redakci časopisu pro maminky a požádala o zveřejnění jejího příběhu.

Američanka napsala, že ten den odletěla k rodičům. Molly držela dívku v náručí asi 20 hodin, protože její let měl zpoždění. Ale její ruce byly tak unavené, že už neměla sílu.

Mladá matka proto položila dítě na několik minut na podlahu. A po telefonu mluvila se svou matkou, protože se žena obávala, proč její dcera a vnučka ještě nedorazily. V tento okamžik udělali takový „dobrý“ obrázek.

Zdroj:odnaminyta.com

Lansing je z toho velmi smutná, protože si nezaslouží tak strašná slova. Má tři děti a nikdo jí nikdy neřekl, že je špatná matka.

Kvůli této fotografii měla žena problémy také v práci. Pracuje na částečný úvazek jako zdravotní sestra a pečuje o děti. Molly trvalo dlouho, než vysvětlila, proč se stala tak „populární“.

Protože její kolegové nevěděli, jestli vůbec může pracovat s cizími dětmi.

Po rozhovoru v časopisu ženu podpořily i další matky. Protože také vědí, jak těžké je neustále nosit dítě v náručí.

Share