Dívka jen vyfotila prázdnou ulici: A probudila se celebritou

Ta fotka byla pořízena v opuštěné ulici. O den později autora snímku hledaly tisíce lidí!

Tento příběh se odehrál v Reykjavíku, hlavním městě Islandu, jeden z večerů na Štědrý den. Michael John Kent se rozhodl požádat o ruku svou přítelkyni uprostřed pusté ulice pod krásným sněžením.

Prázdna ulive / Zdroj: kenguru.plus

Tento romantický okamžik náhodou zachytila jedna dívka. Slíbila, že pošle fotku zamilovaným na Michaelovu e-mailovou adresu. Ale ve spěchu Michael špatně napsal e-mail a zdálo se, že fotografie byla navždy ztracena.

Mladý muž se ale rozhodl, že se nevzdá. Na Facebook zveřejnil následující příspěvek:

„Drazí přátelé! Včera jsem požádal Fionu o ruku. Tento okamžik zachytila náhodná kolemjdoucí. Ale bohužel jsem byl tak nervózní, že jsem jí dal adresu mého e-mailu s chybou.

Chápu, že tu cizinku asi nenajdeme. Ale najednou se zázraky dějí? Níže je fotka z místa, kde byla fotografie pořízena. Budu velmi šťastný, když se snímek ještě najde!“

Prázdna ulive / Zdroj: kenguru.plus

Když Michael tuto zprávu zveřejnil na své stránce, netušil, že se tak rychle rozšíří na internetu. Našly se tisíce lidí, kteří chtěli dvojici pomoci.

A zázrak! Druhý den fotografii viděl muž, který pár hodin na Instagramu pozoroval hledanou fotografii!

Cizinka se ukázala jako profesionální fotografka. Snímek umístila na svůj Instagram a podepsala ho takto:

Žádost o ruku / Zdroj: kenguru.plus

„Byl to neuvěřitelný večer. Vyšla jsem z baru, kde jsme si skvěle sedli s kamarády. Byl krásný sníh a já se rozhodla zachytit krásnou krajinu. A pak jsem jsem uviděla tento pár. Mladík si klekl na koleno, aby svou milou požádal o ruku.

Nechala jsem je o samotě a pak jsem se k nim přiblížila a nabídla se, že jim pošlu fotku. Mladík mi do telefonu napsal svou e-mailovou adresu. Bylo legrační vidět, jak byl nervózní. Pak jsme se objali a rozešli.

Ti dva mě tak inspirovali! To znamená být na správném místě a ve správný čas!“

Michael okamžitě kontaktoval dívku a dostal od ní snímek ve skvělé kvalitě. A druhý den se budoucí manželé setkali s fotografkou, aby jí poděkovali.

Tento příběh je skvělým důkazem, že v životě je vždy místo pro malý zázrak!

Fotografka a budoucí manžele / Zdroj: kenguru.plus

PSALI JSME: NÁHODNÝ NÁLEZ VYSVĚTLIL OSUD CHYBĚJÍCÍ EXPEDICE, KDYŽ BYLA NÁJDENÁ OPUŠTĚNÁ CHATRČ: CO SE SKRÝVALO UVNITŘ

PŘIPOMÍNÁME: FOTOGRAFOVI SE PODAŘILO SETKAT S VELKOU RODINOU VEVEREK A MUSEL SE VZDÁLIT A POČKAT PÁR HODIN, NEŽ SE CELÁ RODINA DOSTALA VEN: ALE STÁLO TO ZA TO

Share