„Dívka nařídila chlapci, aby se svého mazlíčka zbavil“: A on po přemýšlení napsal inzerát, který vyvolal bouřlivou reakci

Ne všichni lidé milují zvířata. Někdo nemůže žít bez domácích mazlíčků – koček, psů, králíků, želv. A někdo dokonce i nesnáší tato roztomilá stvoření.

Toto je příběh o dívce, která neměla ráda mazlíčka svého přítele.

Uživatel jedné ze sociálních sítí se rozhodl, že po čtyřech letech vztahu je čas konečně začít žít spolu se svou přítelkyní. Ale neměl tušení, jak moc jeho přítelkyně nesnášela jeho fenku Molly.

Zdroj: drimtim.ru

Dívka dala chlapci ultimátum a nařídila, aby se Molly zbavil. Po přemýšlení o tomto problému napsal inzerát, který vyvolal bouřlivou reakci. Přečtěte si sami, co bylo napsáno v inzerátu:

„Daruji pouze do dobrých rukou.

Moje přítelkyně nemá ráda mou fenku Molly. Takže jí musím najít nový domov. Je čistokrevná, z bohaté oblasti a já ji měl 4 roky. Ráda hraje hry. Není moc chytrá.

Zdroj: fit4brain.com

Má ráda, když je o ně postaráno. Celou noc nespí a dělá hluk, ale spí, když pracuji. Jí jen to nejlepší a nejdražší jídlo. Nikdy vás po dlouhém pracovním dni nebude vítat a nikdy vám nedá nezištnou lásku, i když se cítíte špatně. Nekousá, ale může snadno způsobit potíže!

Takže … pokud má někdo zájem o mou sobeckou, zlou třicetiletou přítelkyni, přijďte si ji vzít! Molly a já chceme, aby se přestěhovala do jiného domu. Co nejrychleji!“

Několik dní poté, co zveřejnil inzerát muž aktualizoval ho a dodal, že dívka byla vrácena chovatelům, tj. jejím rodičům, a on a Molly hledají novou přítelkyni.

Zdroj: fishki.net

Share