„Dívka s obrovským čtvercovým obočím se ukázala bez něho“: jak vypadá

Vizážisté si jsou jistí, že tvar obočí může zcela změnit vzhled obličeje, což jasně dokazuje obyvatelka Jakutska Anzhelika Protodiakonova. Její gigantické obočí se stalo populárním po celém světě a ona získala titul „dívka s čtvercovým obočím“.

Zdroj: wday.ru

Kdo by si myslel, že vytvořit jedinečnou a snadno rozpoznatelnou image dokáze obyčejná 23letá dívka. Ale Anzhelika dokázala, navíc získala smlouvy o spolupráci s několika módními značkami.

Zdroj: wday.ru

Příběh s čtvercovým obočím začal poté, co Anzheliku s neobvyklým make-upem vyfotografoval někdo v autobuse, a poté zveřejnil na internetu, ve srovnání s hrdinou hry Angry Birds.

Zdroj: wday.ru

Fotografie se okamžitě stala virální, ale dívka se vůbec nenaštvala. Naopak se rozhodla použít svou nečekanou popularitu k vytvoření vlastní značky.

Protodiakonova se nebojí být zesměšňována nebo nepochopena, a tak nakreslila několikrát více obočí, zamalovala černou barvou téměř celé čelo a na Instagramu spustila módní blog.

Zdroj: wday.ru

Překvapivě, ale uživatelům sítě se líbí její neobvyklé nalíčení a nyní má téměř 112 tisíc sledujících.

Dívka říkala, že vytvoření tohoto neobvyklého make-upu jí trvalo několik hodin každý den.

Zdroj: passion.ru

Tak dívka sdílela fotky bez make-upu, na nichž se ukázala s tenkým obočím.

Zdroj: wday.ru

Vzhled přirozeného obočí ohromil fanoušky. Říkali, jak je roztomilá a jak jí sluší taková tvar obočí. To byla velmi očekávaná reakce, protože dívka je od přírody docela hezká.

Zdroj: passion.ru

Zdroj: passion.ru

Anzhelika také zveřejnila fotografii „před a po“.

Zdroj: wday.ru

Share