Dívka se nestarala o své vlasy a chtěla je oholit, ale kadeřnice odmítla a strávila třináct hodin jejich obnovou

Jak obtížná je profese kadeřníka? Kromě toho, že v této záležitosti musí mít dobré zkušenosti, se musí vypořádat s barvami, a také pracovat s klienty. Toto je pravděpodobně nejobtížnější věc na této profesi, protože kadeřník narazí na různé lidi včetně falešných lidí.

Zdroj: Freepik.com

Někdy musí přemýšlet o krok vpřed, hádat, co se klientovi bude líbit, a udělat to tak, aby ho nezklamali. Kromě toho musí kadeřníci pracovat s vlasy jiných lidí a nakonec ne všichni lidé se dokážou o sebe řádně postarat.

V tomto případě musí prokázat nejen důvěru v práci, ale také dobrou vůli, aby se klientovi vše líbilo a on k vám znovu přijel.

Dnes vám ukážeme incident, který se stal dívce v kadeřnicí, kdy musela vyčesat klientovy zamotané vlasy po dobu 13 hodin.

Zdroj: ibtimes.co.uk

Mladá dívka přišla do kadeřnictví, kde pracovala Kelly Olsenová, a požádala o úplné oholení, protože brzy promovala a musela se dát do pořádku.

Zdroj: ourstyle.life

Kelly překvapilo požadavek dívky a neméně jí překvapily její vlasy. Klientka vypadala depresivně a její vlasy byly tak zamotané, že se proměnily v zamotanou tvrdou hrudku.

Zdroj: ww16.delino.co.uk

Než by se ostře vyjádřila, rozhodla se Kelly zeptat, proč si dívka chce holit vlasy. Na to dostala odpověď, že šestnáctiletá dívka byla několik měsíců v depresi a téměř neopustila svůj domov.

Celý svůj čas trávila v posteli. Dospívající dívka sdělila, že cítí pocit beznaděje a nesmyslnosti života a že nemá sílu se také starat o svůj vzhled a účes.

Zdroj: Facebook.com

Kelly Olsen měla nedávno 21 let a dívku chápala jako nikdo jiný, byla s tímto pocitem hrozně obeznámena. Proto se prostě nemohla vzdát a oholit její vlasy. Kelly se rozhodla, že by pomohla chudé dívce, aby se mohla usmát na maturitní fotografii.

Na otázku kadeřnice, proč se nesnažit zachránit vlasy, protože děvče nemůže být fotografováno na maturitní tablo s holou hlavou, děvče odpovědělo, že by to byla „jen ztráta času“. „Po těchto slovech jsem si uvědomila, že se o její vlasy nemůže postarat nikdo kromě mě“, pověděla Kelly.

Zdroj: ourstyle.life

Kelly vytvořila celý tým zaměstnanců, kteří všichni pracovali společně na problémových vlasech. Postupně v malých krocích česali vlasy dívky. Dívka dokonce plakala, protože postup není jedním z nejpříjemnějších.

První den pracovali až 8 hodin, a následující den ještě 5 hodin. No výsledek stálo rozhodně za to. Ukázalo se, že mladá dívka má dobré a zdravé vlasy.

Zdroj: ourstyle.life

Kadeřníci strávili až 13 hodin rozčesáváním vlasů a jejich uvedením do pořádku, a co je nejdůležitější, dali dospívajícímu děvčeti víru. Je velice důležité, že dívka měla takové štěstí, že se dostala do správních rukou. Kelly se podařilo proměnit tuto zamotanou hromadu vlasů v nádherný účes.

Share