Dívka se rozvedla s mužem, ale i ona byla v rozpacích: Dozvěděla se, co by obětoval kvůli rande s jinou

Byla to zkouška věrnosti, kterou neprošel

Flirtování s cizinkou na internetu se pro tohoto muže stalo odsouzením. Ukázalo se totižto, že je to blogerka, která kontroluje věrnost mužů – A v tomto testu teda rozhodně neprošel. Jeho žena, která ho podezírala z nevěry dlouho před tajnou „zkouškou“, se ho rozhodla otestovat. Ale ani ona, ani blogerka netušili, co by ten chlap byl ochotný obětovat na rande s dívkou z internetu.

 

Zdroj: Freepik.com

 

Nevěra je bohužel hřích, kterému jsou vystaveni jak muži tak i ženy. Jak se ukázalo, můžete si u své druhé poloviny ověřit věrnost i kreativním způsobem – kontaktováním blogera. Na žádost dívek flirtuje s jejích milenci nebo manžely, a pokud jim to oplatí, dostanou přezdívku „Basura“ („odpadky“ po španělsky) a jejich nevěra se stane veřejným videem.

Test, jehož výsledky nyní popsala, však zapůsobil nejen na ni, ale také na mnoho uživatelů sítě.

 

Zdroj: Freepik.com

 

Dívka, která požádala o pomoc blogerku, byla v posledním měsíci těhotenství. Její manžel k ní zchladl od chvíle, kdy se dozvěděl, že nosí jejich dítě, a dívka ho každým dalším měsícem začala podezírat z nevěry.

Dívka požádala blogerku, aby se s jejím manželem domluvila v jednu hodinu odpoledne téhož dne, kdy s ní měl být na klinice, aby zjistil, zda by pro ni byl ochoten obětovat tak důležitý okamžik, blogerka souhlasila.

 

Zdroj: Freepik.com

 

Netrvalo dlouho a blogerka flirtovala s mladým mužem, ten byl připraven setkat se téměř okamžitě. Na otázku, zda má přítelkyni, odpověděl klidně „Ne“. A když mu domluvila schůzku v jednu hodinu odpoledne (právě když měl být se svou ženou v nemocnici), odpověděl muž takto:

„Jo, skvěle, no tak se vidíme. V tuto hodinu mám ale nějaké věci, s nimiž se mám vypořádat, ale poté jsem volný. Jaké je tvoje číslo?“

 

Zdroj: Facebook.com

 

Lidé byli tímto příběhem nepříjemně překvapeni, protože ten muž si dovolil nazvat narození dítěte „nějaké věci“ a ani se nepokusil datum odložit.

 

Zdroj: Freepik.com

 

„On … se ani nepokusil dohodnout si jiný den?“

„Stačil mu jen krátký rozhovor s cizí dívkou, aby zapomněl na svou ženu, s kterou čeká dítě.“

Někteří komentátoři se však náhle pokusili tohoto muže chránit před útoky. Podle jejich názoru neudělal nic špatného.

 

„No, přinejmenším nevynechal schůzku v nemocnici … nerozumím … neřekl ani, že je svobodný. Udělal to tedy? Ve výsledku se ani nesetkali. ale přece není mnich.“

 

Zdroj: Freepik.com

 

Ale ti, kteří pochybovali, rychle vysvětlili, proč tolik lidí obviňuje tohoto muže z nevěry. Koneckonců, v zásadě by neměl mít chtíč flirtovat.

 

Zdroj: Freepik.com

 

„Všem lidem, kteří píšou: Proč jsi ho musela nahradit? Mýlíš se. Kdybys šel do obchodu a byly všechny podmínky, abys něco ukradl, udělal bys to? A kdybys něco opravdu ukradl a pak vás chytili – obvinili byste někoho ze svého zločinu? Ne. Neodolali jste pokušení. Vy jste ten problém.“

 

Share