Dívka věřila, že příčinou její potíže v břiše bylo střevo: Ale velmi rychle se ukázalo, že tomu není tak

Obyvatelka Nizozemska šla k lékařce s bolestmi břicha a ujistila, že za to mohou střevní potíže. Dívka se tedy dozvěděla, že nikomu v životě nelze věřit: lékařka udělala vážnou chybu a pacientka dokázala vyvrátit diagnózu za hodinu a porodila dítě přímo na podlaze v koupelně.

Zdroj: kenguru.plus

Charlotte Wheeler-Smith, 31letá Britka, která se přestěhovala z Londýna do Amsterdamu, za devět měsíců ani jednou nemyslela, že je těhotná. Praxe ukazuje, že ne všechny dívky jsou schopné pochopit, že v nich vyrůstá nový člověk.

Během všech devíti měsíců, kdy Charlotte nevědomky nosila dítě, neměla žádné příznaky těhotenství. Teprve v posledních dvou dnech začala mít dívka křeče v břiše, ale ani to jí nezabránilo běhat sedm kilometrů a chodit na trénink.

Jaké bylo její překvapení, když si uvědomila, že byla těhotná.

Zdroj: kenguru.plus

„Objevila se pupeční šňůra a v tu chvíli jsem si uvědomila, že se něco děje.“

Dívka okamžitě zavolala svému přítelovi Dominiku a on stihnul přijít před narozením dcery. Navzdory své naprosté nepřipravenosti na porod, Charlotte udělala všechno dobře. A sanitka dorazila po narození dítěte.

Charlotte věděla, že její hlavním úkolem bylo snažit se ze všech sil a starostlivý Dominik se podle dívky ukázal jako dobrý partner při porodu. Byl to on, kdo oznámil zprávu o dítěti rodině své přítelkyně, a udělalo to na ně nezapomenutelný dojem.

Zdroj: youtube.com

Například matka Britky, která byla v té době na procházce, byla úplně v šoku. Všichni ostatní blízcí lidé páru byli také velmi překvapeni, ale novým rodičům poskytli maximální podporu.

Dominik a Charlotte pojmenovali svou dceru Evelyn Rose a holčička to měla v prvních dnech života těžké. Narodila se s nedostatkem kyslíku a strávila spoustu času v nemocnici.

„Je to velmi, velmi vzácná situace. Evelyn opravdu bojovala o život.“

Share