Dívka koupila starý dům a při úklidu tam vyhodila starou panenku z 19. století: téměř zešedla, když se ráno podívala z okna

Uživatel Facebooku ukázal, do jakých problémů se jeho dcera dostala, pro lidé to bylo zároveň zábavné i děsivé. Dívka koupila starý dům a uklízela v něm. Ale neočekávala, že se panenka, kterou vyhodila, tak rychle se vrátí z koše.

Zdroj: medialeaks.ru

Když si koupíte nový domov a přestěhujete se tam, měli byste být ve střehu.

Koneckonců, mnoho starých domů jsou plné docela zajímavými hádankami. Jedna žena po přestěhování našla na zahradě velmi neobvyklý „květinový záhon“ s nápisem. Ne každý může žít s takovou připomínkou smrti na svém pozemku. A další nový majitel našel ve staré chalupě tajný sklep, o kterém ani předchozí majitel nevěděl.

V neděli 11. října vyprávěl uživatel Facebooku jménem Boni Togan krátký příběh o tom, jak se jeho dcera přestěhovala do svého nového domova.

Muž zveřejnil příspěvek ve skupině Weird Secondhand Finds That Just Need To Be Shared („Podivné věci ze secondhandu, které musíte vídět“)

Zdroj: medialeaks.ru

Muž řekl, že jeho dcera si nedávno koupila dům postavený koncem 19. století. Při úklidu tam našla starou panenku a odnesla ji do odpadního koše.

Zdroj: medialeaks.ru

Dívka mohla na to, co se stalo, zapomenout, ale ráno ji čekalo překvapení.

Panenka se doslova vrátila domů a nahlížela k ní v okno.

Zdroj: medialeaks.ru

Uživatelé Facebooku jsou si jisti: kdyby se jim to stalo, navždy by odjeli z toho domova.

Tato panenka navíc lidem nápadně připomíná několik hororových filmů najednou.

Boney okamžitě připustil, že mystika s tím nemá nic společného, to byl jenom vtip.

Zdroj: medialeaks.ru

Komentátoři si jsou jisti, že tento otec jednal krutě. Nepřijmou ho však odsoudit, protože ten vtip byl rozhodně úspěšný.

Ne vždy děsivé chování panenek je něčí žert. Například jeden sběratel si koupil starou břichomluveckou panenku a pomocí kamer byl přesvědčen o existenci nadpřirozeného.

Share