Dívka zachránila slepé kotě z koše a ukázalo se, že je zástupcem vzácného plemene „Burmilla“: vyrostl úžasný a pohledný

V popelnici bylo několik koťat, ale jen jedno z nich přežilo. Když ho dívka zachránila, nedokázala představit, jaký dárek ji čeká.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Uživatelé populárního fóra sdíleli dojemný příběh. Dívka jménem Anna šla navštívit svoji kamarádku, cestou ze zastávky bylo nutné projít kolem popelnic. Najednou Anna uslyšela sotva slyšitelné žalostné pískání. Dívka za zvukem otočila hlavu a byla překvapená: poblíž jedné z popelnic byla krabice, ve které ležela malá koťata.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Krutí majitelé se zjevně rozhodli zbavit se břemene nelidským způsobem, novorozená koťata byla jednoduše vyhozena do popelnice. Anna nemohla projít mimo, měla velmi ráda kočky. Bohužel přežilo pouze jedno kotě, zbytek takový osudu nepřežil. Dívka zabalila ho do šály a řekla své kamarádce, že dnes nepřijde.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Milá dívka musela vyvinout velké úsilí a trpělivost, aby malinké koťátko vyrostlo. Kotě bylo krmeno každou hodinu teplým mlékem pomocí pipety a stříkačky. Po několika týdnech bylo jasné, že mazlíček přežije: už se nezdálo tak slabé a bezmocné.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jak zvíře dospívalo, všichni členové domácnosti začali věnovat pozornost jeho neobvyklému vzhledu: nevypadalo to jako obyčejné kočky. Srst, která měla původně nepochopitelnou barvu, začala získávat ušlechtilý stříbrošedý odstín. Anna se rozhodla vzít svého mazlíčka k veterináři. To, co slyšela od odborníka, ji šokovalo. Ukázalo se, že před několika měsíci dívka zachránila zástupce vzácného plemene „Burmilla“. Tyto kočky jsou velmi drahé a na trhu jsou velmi žádané.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zůstávalo záhadou, proč koťata vzácného plemene skončila v popelnici. Ať už je to jakkoli, Anna byla šťastná, že jednoho dne neprošla mimo neštěstí někoho jiného a jako odměnu za to se stala majitelkou láskyplné, hravé a krásné kočky plemene Burmilla.

PSALI JSME: ŽENA NA ULICI UVIDĚLA KOTĚ, LITOVALA HO, ROZHODLA SE MU POMOCI A VZALA HO K SOBĚ: ANI NETUŠILA, KOHO ZACHRÁNILA

PŘIPOMÍNÁME: KOTĚ UVÍZLO V TRUBCI A ŽALOSTNĚ MŇOUKALO, ALE NIKDO HO DLOUHO NEMOHL ZACHRÁNIT

Share