„Dívky vypadají úplně stejně, ale nejsou příbuzné a žijí v různých zemích“: Jsou si podobné jako vejce vejci

Věříte tomu, že někde na světě žije váš dvojník? Pokud jste nikdy nevěřili v takové „pohádky“, tak je čas přehodnotit své názory, protože nové potvrzení je zde.

Pravděpodobně jste na internetu viděli různé fotografie, příběhy, videa o tom, jak se lidé náhodně setkávají v letadle, v práci, na ulici atd. s lidmi, kteří vypadají jako oni.

Máme další příklad – ten nejnovější. Na fotografii níže jsou 18letá obyvatelka rumunského města Buzău Bianca Mihai (na fotografii vpravo) a 25letá Lana Al-Beik, která nyní žije ve městě Dubaj (na fotografii vlevo).

Obě dívky jsou tvořiví lidé. Bianca je zpěvačka a Lana pracuje jako fotografka a modelka. Je možné, že by o vzájemné existenci nikdy nedozvěděly, nebýt sociální sítě.

Zdroj: tourister.ru

Když přátelé Bianky uviděli na internetu krásku Lanu, ukázali její fotografie rodičům Bianky a ti nemohli uvěřit, že to není jejich dcera – dívky jsou si podobné jako vejce vejci.

To se stalo i Laně. Její matka náhodou uviděla video na internetu, kde Bianca zpívá a ukazala ho své dceři, protože myslela, že to je ona. Lana byla ohromena a řekla matce, že to není ona. Ukázalo se tak, že Lana má dvojníka. Přátelé a rodiče dívek si je pletli.

„Dvojčata“ se písemně dohodla na setkání. Bianca nedávno navštívila Lanu v Dubaji. Dívky si užily setkání a slíbily si navzájem se znovu setkat.

Lana je vlevo a Bianca je vpravo.

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Share