Divoká růže o dvaatřicet let později: Jak nyní vypadají hlavní postavy mexického televizního seriálu

V roce 1988 byla poprvé uvedena série „Divoká růže“ s Veronikou Castro v hlavní roli. Telenovela se zamilovala nejen do diváků z Mexika, ale také do obyvatel mnoha zemí světa. Jak nyní vypadají herci, kteří ve filmu hráli hlavní role?

 

Zdroj: joinfo.ua

 

Seriál měl 199 epizod, ale každá z nich nezabránila fanouškům sledovat každý večer osud hlavních postav s napětím. Od premiéry seriálu „Divoká růže“ uplynuly více než tři desetiletí. Podívali jsme se jak nyní vypadají hlavní aktéři, a řekneme vám, co dělají.

 

Rosa Garcia – herečka Veronica Castro

V době vydání seriálu měla mexická herečka 36 let, ale to jí nezabránilo hrát roli dospívající dívky. Navzdory skutečnosti, že mnozí kritizovali tvůrce seriálu za to, že nemohli najít mladší herečku pro roli hlavní postavy, je třeba připustit, že to bylo jméno Veronica Castro, které zajistilo celosvětovou popularitu „Divoké růže“. V té době si ještě pamatovali, jak skvěle hrála Marianne v telenovele „Bohatý také pláče“.

 

Zdroj: yandex.ru

 

Veronice je nyní 67 let. Už nepůsobí ve filmech, ale je aktivním uživatelem sociálních sítí, kde zveřejňuje své fotografie.

 

Zdroj: instagram.com

 

Ricardo a Rogelio Linares – herec Guillermo Capetillo

Dva bratry – dvojčata ve filmu „Divoká růže“ hrál jeden herec. Předtím se spolu s Veronikou Castro objevil ve filmu „Bohatí také pláčou“, kde hrál roli jejího syna.

 

Zdroj: pinterest.com

 

Na jaře roku 2020 oslávil Guillermo 62 let. Naposledy se ve filmu objevil v roce 2013.

Candida Linares – herečka Liliana Aboud

Mexická herečka hrála roli starší sestry Ricarda, která se zamilovala do Rosy a Rogelia, který měl obtížnou postavu.

 

Zdroj: chispa.tv

 

V roce 2020 dosáhla Linares 72 let. Přes svůj pokročilý věk nadále pracuje jako scenáristka. Ženské problémy, a problémy se zrakem narušují hraní ve filmech.

 

Zdroj: joinfo.ua

 

No odmítá vystoupit v televizi, protože nechce, aby „diváci viděli svou oblíbenou herečku poloslepou a v tlustých brýlích“.

Dulsina Linares – herečka Laura Zapata

Dulcina byla sestrou dvojiček a Candidy ve filmu „Divoká růže“ a také hlavní darebák, který stavěl různé intriky.

 

Zdroj: joinfo.ua

 

64letá herečka stále hraje ve filmech.

 

Zdroj: joinfo.ua

 

Thomas Gonzalez – herečka Magda Guzman

Každý si pravděpodobně pamatuje Roseinu kmotru Thomase, která nahradila rodiče dívky.

 

Zdroj: joinfo.ua

 

Magda Guzman bohužel již nežije. Populární mexická herečka zemřela v roce 2015 na infarkt myokardu. Tato herečka měla 83 let.

 

Zdroj: joinfo.ua

 

Share