Do konce tohoto týdne se do Česka vrátí zima: očekává se značné množství srážek a mráz

Teplý víkend skončil a tento týden se opět očekává ochlazení. Na horách bude opět sněžit a ráno bude mráz. Do Česka se vrací zima.

V sobotu a v neděli foukal teplý jižní vítr a díky tomu bylo teplo jako na jaře, v některých místech bylo až kolem 16 stupňů Celsia.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Relativně teplé počasí bude i v pondělí, během týdne se ale opět ochladí. Po ránu bude opět mráz, ledovky, na některých místech bude sněžit.

V pondělí bude převážně zataženo a oblačno. Místy může pršet, na horách může sněžit. Teploty se přes den budou pohybovat mezi 7 až 11 stupni, ale v západní části země bude chladněji, kolem 4 stupňů.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

V úterý bude oblačno, ale občas polojasno, ve východní části země lze ráno očekávat mlhu. Místy může pršet, na horách může sněžit. V noci se teploty budou pohybovat mezi -2 až 5 stupni a přes den mezi 5 až 9 stupni.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Ve středu bude počasí podobné jako v úterý, bude zataženo, může pršet nebo pršet se sněhem. Bude ale trochu chladněji, teploty v noci budou mezi -2 až 2 stupni a přes den 4 až 8 stupňů.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Čtvrtek bude převážně oblačný, ale někdy může být polojasno. Dá se očekávat déšť, déšť se sněhem a ve středních polohách sníh. V noci bude -2 až 2 stupně, přes den se teploty budou pohybovat mezi 0 až 4 stupni Celsia.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

V pátek bude zataženo, ale někdy i polojasno. Výrazně ale ochladí, v noci budou teploty mezi -5 až -1 a přes den mezi -1 až 3 stupni Celsia.

Ilustrační foto Zdroj: gettyimages.com

O víkendu bude zataženo až oblačno, lze očekávat déšť, déšť se sněhem a ve středních polohách sníh. Teploty v noci budou mezi -4 až 0 stupni a přes den mezi -1 až 4 stupni.

PSALI JSME: ZÁSADNÍ KROK: KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. SE SPOLU SE SVÝM MANŽELEM NECHÁ NAOČKOVAT PROTI KORONAVIRU

PŘIPOMÍNÁME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: ZA PŘEDCHOZÍ DOBU LABORATOŘE ODHALILY 1 113 NAKAŽENÝCH KORONAVIREM

Share