“Doba kamenná 2020”: Jak působí koronavirus na Jaromíra Jágra

Dnes Česká Republika zaživa moc těžkou dobu. Od srpna počet nakažených koronavirem začal denně rychle stoupat. V úterý 21.října přibylo rekordních 14 970 případů nákazy covidem.

Kvůli tomu vláda od čtvrtka zavřela téměř všechno, a udělala tzv. lockdown. Byly zavření nejenom obchody, ale i velké množství nejdůležitějších služeb.

Zdroj: instagram.com

Zavřeli i kadeřnictví, kvůli tomu velké množství obyvatelů ČR nestihlo upravit své účesy před lockdownem. Nestihl i moc populární česky hokejista Jaromír Jágr, který na svém Instagramu ukázal, jak dnes vypadají jeho vlasy.

Hokejista zveřejnil příspěvek z fotkou, na které má rozcuchané vlasy, a také neumělé vyholené vousy, se kterými vypadá jako hippie z osmdesátky.

Zdroj: instagram.com

Pod příspěvkem napsal: “Doba kamenná 2020,” čím přesně popsal svůj vzhled. Někteří fanoušci mu napsali: “Rezervní Ježíš Kristus,” což mu také vyhovuje.

Všichni příznivci začali Jardu podporovat, a psát, že i s takovým účesem je stejně nejslavnější hokejista v Čechách. “Stejně vám to pořad sluší,” napsala fanynka.

Zdroj: instagram.com

Share