“Doma by na mě padala deka”: Jiří Krampol odjel na Vysočinu sám

82letý herec Jiří Krampol před několika týdny ztratil svou manželku, se kterou každý rok jezdil na Vysočinu. Dneska bude muset odjet na dovolenou sám.

Zdroj: ahaonline.cz

Jeho manželka nečekaně zemřela 4.srpna. Měla multifunkční selhání orgánů. Herec Jiří Krampol se po smrti své manželky rozhodl odjet s kamarády do hotelu.

“Jsem v Valeči s kamarády, třeba s hercem Jiřím Markem. Je to cele smutné, co se stalo, doma by na mě padala deka, tak jsem změnil prostředí,” uvedl herec.

Zdroj: ahaonline.cz

“Je tu nádherně a mají tu všude perfektně čisto. Hodně se procházím a každý den jdu do bazénu a do vířivky, viděl jsem se i s váženým biskupem Janem Hradilem, to je hrozně chytrý pán,” dodal Krampol.

Biskup se jmenuje Jan Hradil. Pracuje v církve husitské v Bratislavě a je moc známý člověk. V roce 2007 oddával Jiřího Paroubka, a trochu později křtil mu dceru.

Zdroj: tn.nova.cz

Jiří Krampol ve dnešní době předal duchovní poselství, které mu moc pomáhá a také trochu zmírnilo jeho žal. “Na začátku jsem byl až překvapený, jak jsem to zvládal, po pár dnech na mě to dolehlo. Musím víc pracovat, abych neseděl doma a nemyslel na hlouposti,” řekl známý herec.

Zdroj: ahaonline.cz

Share