Dominika Gottová byla nespokojená s výrokem moderátora Jakuba Železného o Karlu Gottovi: dcera Slavíka komentovala jeho status na Twitteru

Dominika Gottová byla rozhodně nespokojená s tím, co přečetla od Jakuba Železného. Moderátor České televize se rozhodl vyjádřit svůj názor na předávání státních vyznamenání prezidentem Milošem Zemanem.

Moderátor České televize a syn podnikatele a politika Vladimíra Železného Jakub Železný napsal na svůj Twitter své myšlenky o udělování státních vyznamenání.

https://twitter.com/JakubZelezny/status/1321558418063265793

To naštvalo Dominiku Gottovou, nejstarší dceru legendárního zpěváka Karla Gotta. Zlatý slavík patřil mezi ty, které letos posmrtně obdrželi vyznamenání od prezidenta.

Jeho starší dcera se poté rozhodla promluvit veřejně.

Zdroj: Aha! Tůma

„V roce, kdy dostal Řád Bílého lva můj otec, pan Karel Gott, mi přijde navýsost drzé psát o tom, že někdo někomu 28. říjen kazí,“ napsala Dominika Gottová.

Zdroj: Instagram

Zeptala se také moderátora, zda si uvědomuje, že mnoho lidí to může vnímat jako kritiku jejího otce.

Dominika Gottová mu připomněla, že o něco více než před rokem si její rodina vybrala právě ho, aby v katedrále sv. Víta komentoval rozloučení s Karlem Gottem.

Zdroj: Blesk / Marek Pátek

O tom také promluvila ve své knize Poslední roky s Karlem.

Podle ní se tehdy v katedrále nacházela většina těch lidí, o kterých Jakub Železný napsal na svém Twitteru.

Zdroj: Instagram

Vyjádřila se také k České televizi, kde působí Jakub Železný. Podle ní je velmi smutné, že ČT svým zaměstnancům takové výroky dovolí.

Zdroj: YouTube

„A to o lidech, kteří většinou dokázali daleko více než on sám,“ dodala Dominika Gottová.

Zdroj: YouTube / DVTV

Česká televize nijak nekomentovala výrok Dominiky ani status svého pracovnika na Twitteru. Mluvčí Ivany Gottové Aneta Stolzová se k situaci také odmítla vyjádřit.

Share