Dominika Gottová dostala zajímavé nabídky: „Je to samozřejmě milé, že si na mě vzpomněli,“ řekla dcera Karla Gotta

Před více než rokem se fanoušci rozloučili se svým oblíbeným idolem, hvězdou známou daleko za hranicemi Česka Karlem Gottem. Jeho hudba je ale živá a fanoušci se o ni zajímají dodnes, zajímají se také o jeho život. Dominika Gottová proto dostala řadu nabídek rozhovorů od různých televizních stanic, a to nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Nedávno nejstarší dcera Karla Gotta dostala velmi lákavou nabídku, a to od České televize. Diváci tak možná uvidí pořad 13. komnata s ní.

Zdroj: archiv Dominiky Gottové

„Je to samozřejmě milé, že si na mě vzpomněli. Asi mám opravdu dramatický život,“ řekla Dominika Gottová. Taková nabídka je opravdu zajímavá.

Dcera Zlatého slavíka měla nedávno zánět dýchacích cest, nyní se zotavuje z nemoci. Údajně to nebyl koronavirus.

Zdroj: Instagram

Dominika teď přemýšlí, co by měla říkat, protože se nechce opakovat. Také přemýšlí nad místem natáčení, zatím má dvě možnosti.

První lokací pro natáčení by mohly být Vinohrady, kde kdysi bydlela s maminkou. Druhou lokací je místo na Sázavě, tam měly s maminkou chalupu, tam za nimi jezdil otec.

Zdroj: Blesk.cz

Třeba Dominika Gottová promluví trochu víc o posledních letech života svého otce, nádherného Karla Gotta. Jejich vztah nebyl v posledních letech ideální, protože jeho dcera měla problémy s alkoholem.

Zdroj: archiv Dominiky Gottové

„Nebyla jsem dobrou dcerou, vím, že jsem mu dělala starosti. Ale on neměl jen trable se mnou,“ dodala Dominika Gottová.

Zdroj: Blesk.cz

Dcera Karla Gotta nedávno přijala další nabídku podílet se na natáčení filmu o Zlatém slavíku. Byla to nabídka od německé televizní stanice MDR.

Zdroj: YouTube

Ve filmu Karel, který natočila režisérka Olga Malířová Špátová, se však téměř neobjevuje. Dominika Gottová nechtěla, aby používali video z té doby.

Share