Dominika Gottová pojmenovala důvod, proč podle ní nemá s Ivanou Gottovou příliš dobrý vztah

Mnozí fanoušci Karla Gotta dobře vědí, že vztah mezi jeho dcerou Dominikou a jeho manželkou Ivanou není moc dobrý. Dominika Gottová se tentokrát rozhodla říct pro Expres.cz proč.

Nejstarší dcera Českého slavíka uvedla, že hlavním důvodem jejich nepříliš dobrého vztahu je závislost. Například letěla do Finska kvůli léčbě.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Podle ní o tom věděl její otec. Léčba závislosti probíhala v hlavním městě Finska Helsinkách. Léčba trvá 14 dní a poté je nutné chodit na kontroly k lékařům dvakrát týdně po dobu tří měsíců.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Nejstarší dcera Karla Gotta říká, že podle jejího otce těch čtrnáct dní léčby zjevně nestačilo. Pak se situace u ní zhoršila a on jí doporučil, aby se šla znovu léčit tři měsíce.

Poté jí měla pomoci Ivana Gottová, našla pro ni dvě léčebny. Dominika ale léčbu nezačala.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Poté se podle Dominiky Gottové jejich vztah výrazně zhoršil, údajně podle Ivany dělala nejstarší dcera Karla Gotta mu ostudu. Sám Mistr se ale k tomu raději nevyjádřoval.

Například Ivaně Gottové se podle ní nelíbilo, že Dominika měla spoustu problémů a neustále si stěžovala.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Říkala, že když ona má nějaký problém, že si to nechává pro sebe a nezatěžuje ostatní, že svými problémy dělám starosti tátovi a tomu to nedělá dobře,“ řekla Dominika Gottová.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Podle ní už nyní s největší pravděpodobností jejich vztah nebude normální. Alespoň o tom pochybuje, ale možná někdy v budoucnu dojde k nějaké pozitivní změně.

Psali jsme: Na co bych chtěla zapomenout Anička Slováčková: během nemoci jí fanoušci ne vždy přáli uzdravení

PSALI JSME: „OD SVÝCH 18 LET MÁM PANÍ NA ÚKLID A RADŠI NEBUDU JÍST, NEŽ ABYCH MUSELA VYTÍRAT“: AGÁTA HANYCHOVÁ PROZRADILA, JAK SE STARÁ O DŮM A CO CHCE PO ROZVODU ZE STARÉHO ŽIVOTA VYHODIT

PŘIPOMÍNÁME: NEVĚSTA SE POMSTILA ŽENICHOVI HNED NA SVATBĚ: VŠICHNI HOSTÉ NAŠLI POD ŽIDLEMI PODIVNÉ OBÁLKY

Share