Dvouletá dívka se stala módní influencerkou díky své návrhářské skříni za 20 000 dolarů, která obsahuje předměty od Gucci, Versace a Givenchy

Tato stylová holčička získala na internetu obrovské ohlasy díky své působivé návrhářské skříni za 20 000 dolarů, kterou tvoří slavné značky jako Gucci, Versace a Givenchy.

 

Dívka jménem Anita Felix, která má jen 2 roky, již dokázala přilákat více než 12 tisíc fanoušků na Instagramu a téměř každý den lidem ukazovala fotografie, na nichž ona a její matka Stela sdílejí své nejnovější oblečení.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Zdroj: Instagram.com

 

Stojí za zmínku, že samotný účet patří 27leté matce mladé modelky Stele z města Yorba-Linda v Kalifornii (USA), která svou lásku k návrhářským značkám, při práci osobní stylistkou, objevila ještě před porodem své dcery.

 

Stella utratila šokujících 20 000 dolarů za luxusní, a dokonce okouzlující detaily šatníku pro svou dceru, mezi nimiž najdete předměty od Balmain, Gucci, Versace, Fendi a Givenchy. Zároveň se navzdory určité negativní reakci uživatelů internetu ani nechystá své výdaje snížit.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Žena v domácnosti říká, že miluje vytváření módních fotek s Anitou pro svůj účet na Instagramu a navíc již spolupracuje s několika značkami.

 

Nedávno se Stelle a jejímu 32letému manželovi Ashvinovi, který je lékařem, narodilo další dítě – chlapec jménem Luka, který jsi nyní ve věku 3 měsíců zvykl na drahé a stylové věci.

 

Zdroj: Instagram.com

 

„Když se narodila, začala jsem zveřejňovat jednu nebo dvě fotografie za měsíc a viděla jsem, že je o ně velký zájem z dalších stránek Instagramu, které moje fotky dál sdílely,“ říká matka dívky. – Takže jsem pomalu proměnila svůj Instagram na její. Nyní se objevuje na mnohých populárních stránkách Instagramu a v obchodech s dětským designovým oblečením.

 

„Byla jsem osobním nakupujícím na Saks Fifth Avenue v New Yorku, což je luxusní obchodní dům, a právě tam jsem rozvinula svou lásku k značkovému oblečení.“

 

Zdroj: Instagram.com

 

Zdroj: Instagram.com

 

„Anitina skříň je z 95% plná designérských kousků a stojí 20 tisíc dolarů – na tomto světě je mnoho lidí, kteří nemají možnost koupit pro své děti návrhářské oblečení, ale já to dělám a chci jim dát to nejlepší,“ dodala žena.

 

„Někdy mě požádá, abych ji vyfotografoval, ale někdy se jí fotit nechce, takže musím snášet její náladu – určitě může být diva.“

 

Zdroj: Instagram.com

 

Ne všichni předplatitelé však schvalují Stellino rozhodnutí udělat z Anity vlivnou osobu – někteří věří, že matka utrácí za svou dceru příliš mnoho peněz.

 

„Dostáváme spoustu negativní zpětné vazby od lidí, kteří si myslí, že na to utrácím příliš mnoho,“ připustila matka.

 

Zdroj: Instagram.com

 

„Myslí si, že je to plýtvání penězi.“ Kdysi jsem chtěla, abych vyrostl s návrhářským oblečením, nyní mám příležitost dělat to, co považuji za nejlepší pro mě a moji dceru.“

„Byla představena s několika věcmi od různých společností, což je vždy úžasné – najdete ji dokonce na pohlednici, když si objednáváte v internetovém obchodě s designovým zbožím pro děti,“ uzavřela matka módního dítěte.

 

Share