Jennifer Lopez se nebojí ukázat svým fanouškům pravdu: Zpěvačka se opět fotila bez jediné stopy make-upu

Americká popová diva a slavná herečka Jennifer Lopez vyzvala k hlasování v amerických prezidentských volbách pro kandidáty, pro které jsou důležité otázky životního prostředí.

Zdroj: tsn.ua

Jennifer Lopez sdílela na Instagramu další selfie bez makeupu. Zpěvačka a herečka se tedy rozhodla upozornit na problém změny klimatu a novou iniciativu #VoteLikeAMadre („Hlasujte jako matka“).

„Max a Emma jsou můj svět. Trhá mi srdce, když přemýšlím o tom, jaký bude jejich život, když ignorujeme významný dopad změny klimatu na naši planetu. Musíme s tím něco udělat a musíme jednat hned.

Zdroj: iz.ru

Proto slibuji #VoteLikeAMadre kandidátům, kteří věří ve vědu a budou usilovat o ochranu životního prostředí,“ uvedla 51letá hvězda ve svém příspěvku.

Zdroj: tsn.ua

Iniciativu #VoteLikeAMadre podpořilo mnoho сelebrit, zejména herečka Jessica Alba, exotická kráska a herečka Zoe Saldana, americká herečka Eva Longoria a půvabná mexická herečka Salma Hayek.

Cílem projektu je povzbudit latinskoamerické matky žijící ve Spojených státech, aby hlasovaly pro kandidáty na prezidenta, kteří věnují velkou pozornost řešení problémů souvisejících s klimatickými změnami.

Share