„Jsem zcela otevřená novým vztahům“: Sharon Stone se přiznala, jak se snaží najít svou skutečnou lásku

62letá Sharon Stone nedávno poskytla rozhovor časopisu Closer Weekly, ve kterém se přiznala, že i přes svůj status sexuálního symbolu je její osobní život „jako komedie“.

Hvězda uvedla, že v loňském roce byl její profil na seznamce Bumble odstraněn, protože nikdo nevěřil, že to byla opravdu ona.

Zdroj: tsn.ua

„Nedávno tu byla skutečná komedie: byla jsem dokonce odstraněna ze seznamky. Jeden muž po přečtení mého profilu o tom pochyboval a nevěřil, že jsem opravdu já. Požádal o zablokování mé stránky, protože je falešná,“ připomíná Sharon Stone.

„Myslím si, že se to stalo, protože jsem odmítla několika chlapům, a jako pomstu se rozhodli stěžovat si na můj profil. Myslím, že někteří lidé neradi slyší frázi „Ne“, řekla hvězda Základního instinktu.

Zdroj: spletnik.ru

Navzdory tomu se herečce líbila aplikace.

„Je mi tam opravdu dobře. Poznala jsem pár milých lidí a díky tomu jsem získala pár dobrých přátel. Hledám někoho, kdo se chce vrhnout do vztahu plného lásky,“ přiznala herečka.

Zdroj: novyny.online.ua

Stone, která vychovává tři syny, uvedla, že nyní, když je starší, má k randění uvolněnější přístup.

„Myslím si, že si musíte vybrat, jak chcete stárnout. Jsem si jistá, že mám svůj vlastní osud, a nyní se ho snažím přijmout co nejčestněji a být co nejotevřenější,“ řekla Stone.

Zdroj: spletnik.ru

„Jsem zcela otevřená novým vztahům, ale nejprve musím pochopit, co od nich chci získat. Je důležité vědět, co v mém věku nebude vtipné, a pak jednat,“ dodala hollywoodská hvězda.

Sharon Stone se přiznala, že její srdce je nyní volné, a naznačila, že komunikuje s několika zajímavými muži.

Zdroj: spletnik.ru

Hollywoodská herečka již byla dvakrát vdaná.

Share