“Eva Decastelo znovu ukázala své křivky”: Růst dekoltu známe moderátorky

41 léta moderátorka a herečka Eva Decastelo přesně vi, jak potěšit své fanoušky. Pyšní SR faktem, že je jedna z malá českých celebrit, kdo má přirozená velká prsa. Její výbavičku muže závidět nejedna žena.

Zdroj: blesk.cz

Eva má dvě děti, které odkojila. Nikdy se ničeho nestyděla. V minulosti často fotila sexy snímky, na kterých ukázala cele svoje nahé tělo.

Zdroj: blesk.cz

Svou kariéru začala v lechtivém průmyslů, ale ve dnešní době je maminkou dvou děti, a někdy na sociálních síti sdílí své křivky, které jsou v její věku úžasné.

Zdroj: blesk.cz

Eva sdílela na svém Instagramu fotografii, kde se vyprsila u bazénu: “Zbytek mého těla je nefotitelný, ale takhle to ještě jde. 10 minut poté, co jsem nafotila tyhle fotky, začalo pršet”, – napsala pod fotografii moderátorka.

Zdroj: blesk.cz

Všechny fanoušci se shodli na tom, že hrdině seriálu Slunečná, její dekolt velmi sluší. Bývalý golfista Alan Babický okomentoval její fotografii: “Stejně je sranda, jak dva pytlíky tuku cloumaj světem, viď?”.

Zdroj: blesk.cz

“Dokud ta prsa nejsou u kolen, budu je klidně ukazovat. Jsem jedna z malá v českém showbyznysu, kdo nemá silikony”, – řekla Decastelo v roce 2015.

Zdroj: blesk.cz

V roce 2019 svůj názor trochu změnila. Po foceni pro panský magazín, kde ji prsa zakrývaly jenom kamínky, musela mít na foto zdvižené ruce, protože ji mohla zradit gravitace.

Zdroj: blesk.cz

Moderátorka také řekla: “Možná v budoucnu, kdybych měla ošklivá prsa, chtěla bych udělat plastickou chirurgii. Zvětšit velikost bych neřešila. Ve dnešní době jsem s nimi spokojená, stejně jako můj manžel, a je to pro mě hlavní”.

Zdroj: blesk.cz

Eva Decastelo začínala jako modelka, potom měla hodně foceni pro americké magazíny Penthouse a Hustler. Také se často profesionálně fotila na svých dovolených. Na fotografiích můžeme vidět, jak se zvětšovali její prsa.

Share