Extrémní zábava: V Číně postavili nejvyšší na světě houpačku na útesu, ale jen málokdo chce to vyzkoušet

Pouze malé množství lidí se odvážilo užít si na nejvyšších houpačkách na světě.

.

V čínském městě Čchung-čching v zábavním parku Chinese scenic spot vybudovali nejvyšší houpačku na světě, ale ukázalo se, že přitažlivost je tak děsivá pro návštěvníky, co jen málokdo chce vyzkoušet.

A výkřiky několika odvážlivců stále přicházejí skrz síť.

Houpačka je postavena na malebném místě na horském svahu s vodopádem. Výška skály je přes 300 metrů, dole je obrovská propast a oblouk houpačky sám stoupá na 100 m!

To je 20 metrů nad předchozím záznamem. Během letu cestující zrychlí na 130 km/h jdou do pravého úhlu k oblouku, takže místo sedadel zde použijte systém odpružení.

.

Ti, kteří chtějí zkusit, budou nosit speciální vesty a přilby, budou umístěny vodorovně a přitom se budou cítit jako ptáci v letu!

Horská ozvěna pomůže zlepšit zážitek. Tvůrci přitažlivosti tvrdí, že je to naprosto bezpečné.

Oblouk vydrží zemětřesení o velikosti 10, systém kabelů snadno odolává bouři, a to i přesto, že v těchto částech není nic takového pozorováno.

.

Houpačka byla testována 4 měsíce po výstavbě a je zcela připravena, ale problém je v tom, že nikdo se neodváží. Velmi děsivé.

Zpočátku se atrakce měla otevřít na začátku roku. Ale kvůli karanténě muselo být vše odloženo a turisté nyní nijak nespěchají, aby sem přišli.

.

A marně, protože takové houpání, jako nic jiného, ​​přidává ostré emoce a obnovuje zájem o život. Co potřebujete po karanténě!

Jen proč takhle křičí?

Share