Filmová hvězda se stala otcem dívky, kterou někdo hodil do koše: Jak vypadá jejich rodina nyní

Neuvěřitelný příběh otcovství slavného Mithuna Chakrabortyho.

Jméno a vzhled Mithun Chakraborty jsou známé i těm, kteří nesledují indické kino. Herec z populárního filmu „Disco Dancer“ 80. let byl již slavný a bohatý, když měl příběh hodný indického filmu.

 

Zdroj: Ntd.tv

 

Nebylo pro něj snadné dosáhnout úspěchu: účast na protivládních akcích v mládí přinutila Mithuna opustit svůj domov a uprchnout do Bombaje.

 

Zdroj: Ntd.tv

 

Tam pracoval dlouhou dobu jako jednoduchý prodavač cestování a poté se rozhodl vstoupit na filmovou scénu. Chlapec z chudé rodiny nebyl okamžitě přijat na univerzitu, ale díky brilantním studijním výsledkům dokázal, že k této profesi nepřišel náhodou.

 

Zdroj: Ntd.tv

 

Vysokoškolské vzdělání však ještě není zárukou úspěchu. Po roli ve filmu „Royal Hunt“ Mithun dlouho nedostal nějakou lákavou nabídku.

Říká se, že herec dal svůj první rozhovor novináři výměnou za talíř rýže, protože nejedl dva dny.

 

Zdroj: Ntd.tv

 

Teprve v 80. letech, po vydání filmu „Disco Dancer“, přišel Chakraborty po dlouhé době ke slávě: byl zbožňován nejen v Indii, ale také v Sovětském svazu. Nakonec Mithun dokázal navrhnout své milované – modelce Halena Llok, která s ním po dlouhou dobu sdílela selhání a nedostatek peněz.

 

Zdroj: Ntd.tv

 

Stejně jako u filmu se na něj osud vůbec poprvé neusmál. Manželství s Halenou bylo jen krátkodobé – pár se rozešel po 2 letech. Další vyvolenou herce byla jeho kolegyně, indická herečka Yogita Bali.

Porodila mu tři syny a Mithun konečně měl vše, o čem tak dlouho snil: úspěch, rodinu a lásku.

 

Zdroj: Ntd.tv

 

Ale život pro něj připravil překvapení, hodné indického filmu. Jednoho krásného dne, v obyčejném městském koši, Mithun uviděl dítě. Nemohl projít kolem bez povšimnutí. Holčička, kterou její rodiče uvrhly do odpadu, se stala jeho čtvrtým dítětem – dcerou Dishani.

 

Zdroj: Ntd.tv

 

Stala se milovanou mladší sestrou bratrů a hodnou dcerou rodičů.

A dokonce inspirovala svého otce, aby vytvořil film založený na jejím příběhu, film „Rodina“ vypráví o pouličním komikovi, který najde dívku v koši a stane se jejím adoptivním otcem.

 

Zdroj: Ntd.tv

 

Nyní Chakraborty prakticky nepůsobí ve filmech a více se věnuje podnikání: Mithun je vlastníkem hotelového řetězce v Indii. Ale pro obrovskou armádu svých fanoušků je stále mladým veselým disco tanečníkem a mužem s velkým srdcem.

 

Share