Forejt promluvil o vztahu s Burešovou: řekl, že je to mezi nimi posvátné

Porotce soutěže MasterChef Přemek Forejt promluvil o tom, jaký má vztah s Evou Burešovou poté, co byli společně spatření u bydliště zpěvačky.

Zdroj: youtube.com

Společné fotky zveřejnil před časem web Express.cz. Na nich je vidět, jak Forejt pomáhá Burešové třídit odpad. Kromě toho s nimi byl hereččin syn Nathaniel a vypadalo to, že známého kuchaře nevidí poprvé.

Údajně se Forejt setkal i s rodiči Evy Burešové. Nyní porotce populární soutěže řekl, jak to je doopravdy.

Zdroj: instagram.com

„Nejsem ženatý a ani jsem nikdy nebyl. A to, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné,“ prohlásil na Instagramu Forejt, který bydlí v Olomouci stejně jako jeho dcera Stella.

Eva a Přemek sice pracují pro různé televize, ale pravděpodobně se seznámili během natáčení, když se společně potkali v porotě pořadu Tváře. Jednalo se ale pouze o jednu epizodu.

Zdroj: youtube.com

Forejt mohl Burešovou zajmout svým zpěvem, když předvedl číslo s Justinem Timberlakem. Eva nezaostávala a zazpívala. Během vystoupení byla oblečená do kožených kalhot a otáčela se u tyče.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: TŘETÍ TĚHOTENSTVÍ ORNELLY KOKTOVÉ: REAKCE MONIKY BINIAS NA VNOUČE PŘEKVAPILA VŠECH

PŘIPOMÍNÁME: STALA SE HVĚZDOU VE ČTYŘECH LETECH DÍKY REKLAMĚ NA KOFOLU: JAK DNES VYPADÁ DÍVKA, KTERÁ PŘED 15 LETY VIDĚLA ZLATÉ PRASÁTKO

Share