“Fotbalista opustil svou rodinu”: Pavel Nedvěd ukázal svou novou lásku veřejnosti

Fotbalista Pavel Nedvěd má manželku Ivanu, se kterou měl velmi stabilní a dobrý vztah. Ale před rokem se u nich něco pokazilo a v životě Nedvěda se objevila milenka.

Jmenuje se Lucie Anovčinová a je parkurová jezdkyně, která je jenom o 2 roky starší než nejstarší dcera Nedvěda Ivana. Lucie je jenom 23 roky.

Zdroj: blesk.cz

Před rokem svou milenku nikomu ne ukazoval, a také na konci 2019 roku odjel se svou manželkou na dovolenou. Ale v rodině fotbalisty se něco stalo, a Pavel vybral mladou milenku, a později opustil svou manželku a děti.

Česky moderátor Leoš Mareš na svém Facebooku zveřejnil fotografii, na kterých je mladá Lucie a Petr Nedvěd. Díky těm snímkům můžeme jasně pochopit, že už tvoří pár.

Zdroj: expres.cz

Pavel ve své minulosti často říkal, že jeho rodina je vždy na prvním místě. Kvůli tomu jeho fanoušci byli šokování, když se dozvěděli, že má milenku. Jeho nejstarší dcera se vyjádřila o tom, jak se cítí s maminkou po odchodu Nedvěda.

“Přála bych všem mámu, jako je ta moje. Je jako sestra, kterou jsem nikdy neměla. Je to moji nejlepší kamarádka. Poslední dny, kdy jsme byly samy dvě, byly ty nejlepší,” napsala mladší Ivana na svém Instagramovém profilu.

Zdroj: blesk.cz

Nedvěd opustil svou rodinu, a už se několikrát objevil s mladou Lucii na společenských akcích. Po sdílení fotografii Leošem Marešem fotbalista svou mladou milenku povýšil na oficiální partnerku.

Zdroj: blesk.cz

Share