Hana Mašlíková odjela na dovolenou bez manžela: „Borec není ten, co měl 100 žen,“ komentovala modelka

Zdá se, že v rodině Hany Reinders Mašlíkové začaly nějaké problémy. Zpočátku na svém Instagramu přiznala, že její manželství jen na sociálních sítích vypadá perfektně, ve skutečnosti to tak úplně není. Krátce poté odjela k rodičům a nyní odjela na dovolenou bez svého manžela.

Osobní život mnoha celebrit je velmi silně spojen se sociálními sítěmi. Je to skvělé místo, kde každý může předvést perfektní fotky, dokonalé tělo a dokonalý život.

Zdroj: Instagram

Tak ideální to však může být jen na sociálních sítích, v reálném životě to bude trochu jinak. Proto často šťastný vztah v Instagramu může být ve skutečnosti v hluboké krizi.

Zdroj: Instagram

Podobná situace byla zřejmě i v rodině Hany Reinders Mašlíkové a její manžela Andrého Reindersa. Vše začalo tím, že bojovník smíšených bojových umění zašel do striptýzového klubu, což se jeho manželce strašně nelíbilo.

Zdroj: Instagram

Přesněji řečeno, po návštěvě striptýzového klubu to všechno začalo právě na sociálních sítích, v rodině to už asi nebylo všechno v pořádku. Poté modelce došla trpělivost.

Zdroj: Instagram

Veřejně se vyjádřila k tomu, co se stalo. Poté si sbalila nějaké věci a odjela bydlet k mamince. Modelka přiznala, že problémy v její rodině už nějakou dobu existují, možná by se to dalo nazvat manželskou krizí.

Zdroj: Instagram

André Reinders poté, co se stalo, si na svém Instagramu osypal hlavu popelem. To jim však zatím moc nepomohlo překonat manželskou krizi.

Hana Reinders Mašlíková vzala svého syna Andrease a odletěla s ním na dovolenou. S nimi letěla herečka a moderátorka Michaela Ochotská. André Reinders zůstal doma.

Zdroj: Josef Dvořák, archiv Blesk

Z dovolené modelka zveřejnila fotku se svým synem. V komentářích se jí mnozí ptali, kde je její manžel a otec jejího dítěte, ona však nereagovala. Jednou ale ještě napsala o svém manželovi.

Zdroj: Instagram

„Borec není ten, co měl 100 žen. Borec je ten, co těch 100 žen ODMÍTL kvůli jedné,“ řekla Hana Reinders Mašlíková.

Share